D.Motiejūnas ir J.Valančiūnas "žibėjo" NBA

2014 01 30 8:57

Donatas Motiejūnas atliko pirmą karjeros NBA dvigubą dublį, o jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ svečiuose 117:115 (32:30, 31:27, 28:28, 26:30) pranoko Dalaso „Mavericks“, rašo Basketnews.lt

Motiejūnas pelnė 12 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, taip surinkdamas 17 naudingumo balų. Atkovotų kamuolių ir naudingumo balų rodikliai yra geriausi per jo karjerą NBA. Lietuvis aikštėje praleido 25 minutes ir pataikė 4 iš 5 dvitaškių ir 4 iš 6 baudų, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 38 (17 atk. kam.), Vince'as Carteris 22.

„Rockets“: Chandleris Parsonsas 26, Dwightas Howardas 21.

Ketvirtą pergalę per paskutines penkerias rungtynes iškovojo Toronto „Raptors“ komanda su Jonu Valančiūnu. Ji praėjusią naktį namie 98:83 (33:20, 22:20, 25:25, 18:18) pranoko Orlando „Magic“.

Į NBA visų žvaigždžių savaitgalio „Kylančių žvaigždžių“ rungtynes išrinktas lietuvis sužaidė dar vienas sėkmingas rungtynes. J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 14 taškų (6/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 15 kamuolių, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 33, Amiras Johnsonas 22, Jonas Valančiūnas 14 (15 atk. kam.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 16, Jameeras Nelsonas 13.