D. Motiejūnas išplėšė pratęsimą Minesotoje

2014 12 06 9:35

Be Patricko Beverly ir Dwighto Howardo rungtyniaujanti Hjustono „Rockets“ (15-4) ekipa išvykoje per pratęsimą palaužė vienus lygos autsaiderių Minesotos „Timberwolves“ (4-14) 114:112 (33:24, 22:33, 28:17, 9:7).

Donatas Motiejūnas ant parketo praleido beveik 40 minučių, pelnė 13 taškų (4/8 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, keturiskart suklydo ir kartą prasižengė.

Lietuvis iniciatyvos ėmėsi kritiniu momentu. Likus žaisti minutę po Andrew Wigginso dėjimo į krepšį „Timberwolves“ pirmavo 115:111.

Tuomet Motiejūnas pataikė iš vidutinio nuotolio, o aikštės šeimininkams užpulti nepavyko. Kitoje atakoje Gorgui Diengas pražanga stabdė Motiejūną ir pastarasis šaltakraujiškai įmetė abu baudų metimus.

„Timberwolves“ pergalei išplėšti turėjo 15 sekundžių, bet Chase‘o Budingerio metimas su sirena tikslo nepasiekė.

Pratęsime lyderio vaidmens ėmesi Jasonas Terry. Veteranas pelnė 5 iš 9 „Rockets“ taškų ir padėjo Hjustono ekipai išsivežti dramatišką pergalę iš Minesotos.

Pratęsime „Rockets“ rungtyniavo be 6 pražangas surinkusio Jameso Hardeno. Pats Hardenas teigė, jog tai parodo šios ekipos stiprybę.

„Aš surinkau 6 pražangas, o šie vyrukai vis tiek laimėjo. Tai parodo, kad mes augame ir stiprėjame su kiekviena diena“, – po rungtynių kalbėjo „Rockets“ lyderis.

„Timberwolves“: Shabazz Muhammadas 20, Thaddeus Youngas 19, Zachas LaVine‘as 17, Gorgui Diengas ir Corey Breweris po 15.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (13/14 baudos), Jasonas Terry 19, Trevoras Ariza 17, Donatas Motiejūnas 13.