D.Motiejūnas komandai padėjo įveikti "Spurs"

2014 01 29 9:06

Hjustono „Rockets“ ekipa su Donatu Motiejūnu panaikino penkiolikos taškų deficitą ir antroje mačo dalyje 97:90 (20:28, 19:18, 33:18, 25:26) patiesė vieną NBA Vakarų konferencijos lyderių San Antonijaus „Spurs“ komandą.

Namie žaidę „Rockets“ krepšininkai itin prastai pradėjo rungtynes ir baigiantis pirmajam kėliniui atsiliko net 15 taškų skirtumu (6:21), rašo Basketnews.lt. Tačiau ketvirtį aštuoniais taškais paeiliui baigęs Terrence'as Jonesas sumažino deficitą kone perpus (20:28).

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui Hjustono klubas dar kartą spurtavo 11:2 ir išsiveržė į priekį (50:48). Baigiantis kėliniui aikštėje pasirodęs Donatas Motiejūnas dvitaškiu padidino „Rockets“ pranašumą iki dviženklio (72:62), o susikrautą persvarą aikštės šeimininkai išlaikė.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės po Timo Duncano dvitaškio „Spurs“ buvo sumažinusi deficitą iki keturių (90:94), tačiau svarbiausiomis minutėmis prametė du tritaškius ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

D.Motiejūnas nugalėtojams per 18 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė, nė karto nesuklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

„Rockets“: Dwightas Howardas 23 (16 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 21.

„Spurs“: Borisas Diaw 22 (11 atk. kam.), Tony Parkeris 17.