D.Motiejūnas laiką aikštelėje išnaudojo maksimaliai

2012 12 26 10:59
Svečiai nuo varžovų pradėjo tolti antrame kėlinyje, kuomet spurtavo 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą. / AFP/Scanpix nuotrauka

Hjustono „Rockets“ (15-12) komanda trečias rungtynes iš eilės pelno bent 120 taškų, o net keturi krepšininkai surinko bent 20 taškų. To užteko, jog Kevino McHale'o auklėtiniai iškovotų ketvirtą pergalę iš eilės.

Kovą po krepšiais ženkliai laimėjusios „raketos“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 120:97 (27:22, 31:19, 36:27, 26:29) sutriuškino Čikagos „Bulls“ (15-12) klubą.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 2 min. 36 sek. pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Svečiai nuo varžovų pradėjo tolti antrame kėlinyje, kuomet spurtavo 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (39:26, 16-ąją min.). Po to skirtumas tarp komandų tik augo – 49:32, 65:43, 73:45 ir nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių.

„Esame labai jauna komanda, bet toliau mokomės ir tikime savo sistema“, – po rungtynių kalbėjo „Rockets“ vyriausiasis treneris McHale'as.

„Rockets“ kovą dėl kamuolių „Rockets“ laimėjo net 45:31, o vien Omeras Ašikas sugriebė 18 kamuolių. Hjustono ekipa taip pat taikliau atakavo „iš žaidimo“ (56,1 proc. prieš 44,6 proc.).

„Bulls“: Nate'as Robinsonas 27 (4/8 trit.), Marco Belinelli 15, Luolas Dengas 14, Tajus Gibsonas 9, Joakimas Noah 8 (9 atk. kam., 3/3 dvit.), Marquisas Teague 8.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26, Chandleris Parsonsas 23 (4/5 trit.), Omeras Ašikas 20 (18 atk. kam.), Jeremy Linas 20 (11 rez. perd.), Marcusas Morrisas 10 ... Donatas Motiejūnas 2.