D. Motiejūnas pelnė 13 taškų, o „Rockets“ neturėjo vilčių Jutoje

2015 03 13 8:05

Antrą nesėkmę iš eilės NBA lygoje patyrė Hiustono „Rockets“ (43-22). Teksasiečiai kiek netikėtai suklupo prieš Jutos „Jazz“ (28-36) 91:109 (23:28, 20:25, 22:29, 26:27).

„Jazz“ į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinyje (22:10), bet „Rockets“ atsitiesė ir antrojo viduryje komandas skyrė vos du taškai (34:36).

Jutos ekipa sugebėjo iki ilgosios pertraukos atgauti dviženklį pranašumą (53:43). Po spurto 10:0 trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai jau triuškino „Rockets“ (77:55).

Intriga į rungtynes nebegrįžo ir visus keturis kėlinius laimėjusi „Jazz“ komanda pasiekė įtikinamą pergalę 109:91.

Donatas Motiejūnas žaidė 23 minutes ir buvo trečias pagal rezultatyvumą komandoje. Jis pelnė 13 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 0/2 baudos), sugriebė 3 atkovotus kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 29, Rodney Hoodas 20, Rudy Gobertas 19 (22 atk. kam.), Derrickas Favorsas, Dante Exumas ir Joe Inglesas po 10.

„Rockets“: Corey Breweris 25, Jamesas Hardenas 15 (3/13 metimai), Donatas Motiejūnas 13, Terrence‘as Jonesas 11.