D.Motiejūnas prie NBA rekordo prisidėjo tritaškiu

2013 02 06 8:21
„Rockets“ ekipos žaidėjai šiame mače taip pat pakartojo per pirmąją rungtynių pusę pataikytų 14-os tritaškių rekordą bei atliko net 35 rezultatyvius perdavimus, kai krepšį atakavo vos 46 kartus. / AFP/Scanpix nuotrauka

Įspūdingu taiklumu krepšį atakavę Hjūstono „Rockets“ (27-23) krepšininkai namie 140:109 (38:37, 39:25, 27:24, 36:23) nušlavė „Golden State Warriors“ (30-18) komandą ir pakartojo NBA tritaškių rekordą.

Iš viso į Ouklendo komandos krepšį „raketos“ įskraidino net 23 tritaškius ir pakartojo 2009 m. sausio 13 d. Orlando „Magic“ krepšininkų pasiekimą.

Supratęs, kad kvepia visų laikų NBA rekordu, „Toyota Center“ arenos pranešėjas iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes ėmė raginti „Rockets“ pelnyti dar vieną tritaškį, tačiau tokios progos Ouklendo krepšininkai varžovams nesuteikė ir svarbiausiomis minutėmis nuo tritaškių gelbėjosi prasižengdami.

Karjeros rekordą pataikęs 5 tritaškius šiame mače pasiekė Jeremy Linas, Chandleris Parsonsas ir Jamesas Hardenas įmetė po 4.

Tritaškį pridėjo ir beveik 6 minutes aikštėje praleidęs Donatas Motiejūnas. Jis iš viso pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį ir prasižengė 4 sykius.

Tuo tarpu beveik pagal visus rodiklius varžovams nusileidusi Ouklendo komanda pataikė vos 3 tritaškius iš 15.

„Rockets“: Jeremy Linas 28 (9 rez. perd.), Jamesas Hardenas 18 (7 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 16 (8 rez. perd.), Toney Douglas 14, Marcusas Morrisas 13, Patrickas Pattersonas 12 (10 atk. kam.), Omeras Ašikas 11 (15 atk. kam.), Patrickas Beverley 11.

„Golden State Warriors“: Jarrettas Jackas 20, Davidas Lee 18 (7 atk. kam.), Carlas Landry 12, Andrew Bogutas 10 (9 atk. kam.), Richardas Jeffersonas 10.