D. Motiejūnas rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie „Rockets“ pergalės

2015 03 26 8:34
Donatas Motiejūnas. GETTY IMAGES NORTH AMERICA/Scanpix nuotrauka

Į Hjustono „Rockets“ (48-23) ekipos rikiuotę sugrįžo pagrindinis vidurio puolėjas Dwightas Howardas. O Jameso Hardeno, Trevoro Arizos ir Donato Motiejūno į priekį vedama „Rockets“ komanda svečiuose 95:93 (19:34, 30:18, 29:18, 17:23) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (37-34).

Su ankstyvomis problemomis aikštelėje susidūrę „Rockets“ krepšininkai atsilikinėjo 23:40, bet spurtas antrojo kėlinio pabaigoje leido ženkliai priartėti (49:52).

Po ilgosios pertraukos svečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir ėmė diktuoti savo sąlygas. Prieš ketvirtąjį kėlinį tvirčiau jautėsi jau „Rockets“ ekipa (78:70).

Nors ketvirtajame kėlinyje po Josho Smitho tritaškio likus žaisti tris minutes svečiai pirmavo dviženkliu skirtumu 95:84, „Pelicans“ nepasidavė ir kovojo iki galo.

Aikštės šeimininkai atsilikimą sumažino iki dviejų (93:95) ir Tyreke‘as Evansas metė metimą su sirena, kuris galėjo išplėšti pratęsimą, bet „Rockets“ laimei, gynėjas nepataikė.

Po ilgos pertraukos rungtyniavęs Howardas mačą pradėjo starto penkete ir per 16 minučių pelnė 4 taškus bei atkovojo 7 kamuolius.

Vietą starto penkete išsaugojęs Motiejūnas per 37 minutes pelnė 21 tašką (9/13 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, 2 perėmė, sykį atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, po dukart prasižengė ir suklydo.

„Pelicans“: Tyreke‘as Evansas 28, Anthony Davisas 24 (14 atk. kam.), Quincy Pondexteris 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25 (10 rez. perd.), Trevoras Ariza 22, Donatas Motiejūnas 21.