D.Motiejūnas "Rockets" pergales stebi nuo suolo

2013 02 03 13:18
Jamesas Hardenas /Scanpix nuotrauka

Hjustono „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas niekada nežaidė taip, kaip praėjusią naktį. Tačiau tuo pačiu jis niekuomet nematė, kaip krepšininkas susižeidžia taip, kaip praėjusią naktį.

Hardenas pelnė 21 tašką, atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir pirmą kartą per karjerą surinko trigubą dublį. Jo vedama „Rockets“ namie 109:95 (32:27, 30:24, 17:26, 30:18) įveikė Šarlotės „Bobcats“ ekipą.

Tačiau „Rockets“ pergalę apkartino „Bobcats“ naujoko Michaelo Kidd-Gilchristo trauma. Ketvirtajame kėlinyje jis susidūrė su komandos draugu Jeffery Tayloru ir iš aikštės buvo išgabentas neštuvais.

Kidd-Gilchristui, kuris 2012 metų NBA naujokų biržoje buvo pasirinktas antruoju, ant kaklo buvo uždėtas kaklo įtvaras. Amerikietis buvo išgabentas į ligoninę išsamesniems turimams.

„Pirmą kartą mačiau tai nutinkant per rungtynes, – sakė Hardenas. – Meldžiuosi už jį. Buvo sunkus momentas, bet bandėme grįžti į ritmą.“

„Rockets“ pirmavo 81:80, kai Kidd-Gilchristas patyrė traumą.

Kiek vėliau „Bobcats“ pirmavo 88:83, bet tuomet šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir atsidūrė priekyje 92:88.

Kai Patrickas Pattersonas pataikė tris dvitaškius iš eilės, „Rockets“ likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes atitrūko 101:93 ir įtvirtino pergalę.

Donatas Motiejūnas savo ekipos sėkmę stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Rockets“: Patrickas Pattersonas 24, Chandleris Parsonsas 24 (10 atk. kam.), Jamesas Hardenas 21 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Omeras Ašikas 19 (15 atk. kam.).

„Bobcats“: Kemba Walkeris 24, Ramonas Sessionsas 20, Geraldas Hendersonas 15, Jeffery Tayloras 15, Benas Gordonas 11.