D.Motiejūnas svariai prisidėjo prie Rytų konferencijos lyderių sutriuškinimo

2014 03 08 11:40
Reuters/Scanpix nuotrauka

Pergalingą žygį NBA tęsia Donato Motiejūno atstovaujamas Hiustono "Rockets" (43/19) klubas, kuris penktadienį namuose 112:86 (27:16, 23:27, 38:16, 24:27) sutriuškino Rytų konferencijos lyderę Indianos "Pacers" (46/16) ekipą ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės. Svečiams tai buvo ketvirtoji paeiliui nesėkmė.

"Pacers" krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo sėkmingai ir priartėjo iki 3 taškų - 47:50. Tačiau tuomet prasidėjo jų košmaras - likusią ketvirčio dalį ir ketvirtojo kėlinio pradžią aikštės šeimininkai laimėjo net 46:17 ir įgijo rekordinę persvarą - 96:64. Varžovai sugebėjo tik sumažinti skirtumą iki padoresnio.

D.Motiejūnas per 24 aikštelėje praleistas minutes įmetė 10 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 28 ir 15 taškų surinkę Jamesas Hardenas (6/10 dvit., 4/7 trit.) ir Dwightas Howardas (6/11 dvit., 7 atk. kam.). Po 11 taškų pridėjo Chandleris Parsonsas (3/8 dvit., 1/4 trit., 6 rez. perd.) ir Jeremy Linas (3/3 dvit.), 9 - Patrickas Beverley.

Svečiams Davidas Westas (5/11 dvit., 10 atk. kam.) pelnė 15, Paulas George'as - 13, Luisas Scola (4/7 dvit.) - 10, Roy'us Hibbertas (4/6 dvit., 3 bl.) - 9, Rasualas Butleris (2/3 trit.) - 8 taškus.

"Rockets" krepšininkai užima trečią vietą Vakarų konferencijoje ir žengia antri Pietvakarių divizione.

J.Valančiūnas pelnė 14 taškų

Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (34/26) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 99:87 (29:19, 22:25, 29:19, 19:24) įveikė Sakramento "Kings" (22/40) ekipą ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Jonas Valančiūnas per 26 minutes pelnė 14 taškų (7/9 dvit., 0/2 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 18 taškų surinkęs Terrence'as Rossas (6/8 trit.) bei po 15 taškų įmetę DeMaras DeRozanas (4/13 dvit.) ir Patrickas Pattersonas (3/4 trit.). 12 taškų pridėjo Kyle'as Lowry (1/6 dvit., 1/5 trit., 7 rez. perd.), 9 - Amiras Johnsonas (4/4 dvit., 9 atk. kam.).

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė 24 taškus (8/12 dvit., 8/10 baudų) pelnęs ir 7 kamuolius po krepšiais sugriebęs tiesioginis J.Valančiūno oponentas DeMarcusas Cousinsas. Sezoną Toronte pradėjęs Rudy Gay'us (3/10 dvit., 2/3 trit.) į buvusios komandos krepšį įmetė 15 taškų, o po 14 surinko Isaiah Thomasas (1/6 trit.) ir Benas McLemore'as.

"Raptors" krepšininkai Rytų konferencijoje užima trečią vietą bei pirmauja Atlanto divizione.