D. Motiejūnas žaidė daug ir rezultatyviai

2015 03 24 8:19
Donatas Motiejūnas. USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Donatas Motiejūnas pagal aikštelėje praleistas minutes nusileido tik dar vieną įspūdingą pasirodymą surengusiam Jamesui Hardenui, o Hjustono „Rockets“ (47-23) iškovojo pergalę išvykoje.

44 taškus pelniusio Hardeno vedami Kevino McHale‘o auklėtiniai 110:100 (26:15, 27:24, 23:29, 34:32) įrodė pranašumą prieš Indianos „Pacers“ (30-40) krepšininkus, kuriems tai buvo jau šeštoji nesėkmė paeiliui.

Motiejūnas ant parketo praleido 38 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 17 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Visų rungtynių metu pirmavusi Hjustono ekipa jau pirmajame kėlinyje padėjo pirmuosius žingsnius pergalės link susikraudama dviženklį pranašumą – 23:13. Antrojo ketvirčio pradžioje jų persvara tapo dar solidesne – 36:17.

Po didžiosiose pertraukos šeimininkams pavyko atsitiesti ir laimėjus atkarpą 18:4 priartėti 66:68. Vis tik Motiejūnas trečiojo kėlinio pabaigoje pelnė 7 taškus ir leido savo klubui vėl šiek tiek atitrūkti – 76:68.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ krepšininkams mesti rimtesnio iššūkio varžovams nebepavyko. Komandos dažnai keitėsi pražangomis ir baudų metimais, o toks žaidimas naudingesnis buvo 19 taškų vien šiame ketvirtyje sumetusio Hardeno vedamam „Rockets“ klubui, kuris iškovojo užtikrintą pergalę.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (7 rez. perd.), Joshas Smithas 18, Donatas Motiejūnas 17, Corey Breweris 11.

„Pacers“: C.J. Watsonas 23, George‘as Hillas 20, Roy‘us Hibbertas 18 (10 atk. kam.), Davidas Westas 10.