D. Motiejūnas žaidė nedaug, bet rezultatyviai

2015 02 11 8:31

Hjustono „Rockets“ (36-16) grįžo į pergalių kelią. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa permainingose rungtynėse išvykoje 127:118 (41:23, 29:38, 18:28, 39:29) palaužė Fynikso „Suns“ (29-25) komandą.

„Rockets“ į pergalę vedė Jamesas Hardenas, vien lemiamo ketvirtojo kėlinio metu pelnęs 20 taškų. Iš viso šiuo metu rezultatyviausio NBA krepšininko sąskaitoje – 40 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai. Tai buvo jau šeštosios rungtynės šį sezoną, per kurias gynėjas surenka bent 40 taškų.

Itin rezultatyviai puolime žaidusi Hjustono ekipa per pirmąjį kėlinį pelnė net 41 tašką ir jam pasibaigus turėjo 18 taškų persvarą – 41:23, tačiau šeimininkai suskubo atsitiesti po tokio šalto dušo ir perėmę iniciatyvą antrajame kėlinyje prisivijo varžovus – 54:57.

Po ilgosios pertraukos „Suns“ persvėrė rezultatą ir trečiojo ketvirčio viduryje įgijo 8 taškų pranašumą – 81:73. „Rockets“ iki kėlinio pabaigos pasivijo varžovus (88:89), o ketvirtajame kėlinyje sužaidus 2 minutes komandas vis dar skyrė taškas – 96:95 pirmavo svečiai.

Tuomet Hjustono klubas pradėjo pergalę nulėmusį spurtą 11:0 ir atitrūko 107:95, o puikiai likusį susitikimo laiką rungtyniavęs Hardenas neleido savo komandai paleisti šios persvaros bei pergalės iš savo rankų.

Starto penkete mačą pradėjęs Motiejūnas žaidė sąlyginai nedaug, tačiau spėjo pasiekti savo taškų vidurkį. Lietuvis surinko 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Joshas Smithas 20, Patrickas Beverley 15, Corey Breweris 14, Donatas Motiejūnas 12, Trevoras Ariza 10.

„Suns“: Ericas Bledsoe 32, Goranas Dragičius 20, P.J. Tuckeris 17, Markieffas Morrisas 16, Isiah Thomasas 14.