D. Motiejūno ekipa Memfyje gavo skaudų antausį

2014 11 18 8:56
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

NBA lygoje skaudų sutriuškinimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ (9-2) klubas. Komandos lyderis Jamesas Hardenas pelnė vos 6 taškus, o „Rockets“ pralaimėjo 93:119 (18:34, 24:31, 24:32, 27:22) Memfio „Grizzlies“ (10-1) ekipai.

Pirmajame kėlinyje rezultatui esant 15:15 „Grizzlies“ sužaidė atkarpą 19:3 ir atitrūko nuo svečių. „Rockets“ reikalai „FedExForum“ arenoje nesitaisė ir antrajame ketvirtyje, jau po kelių minučių varžovai pirmavo 41:20.

Po ilgosios pertraukos Hardeno metimai toliau skriejo pro šalį, o Beno Udriho dvitaškis iš po krepšio „Grizzlies“ atotrūkį padidino iki 30 (85:55). 100 taškų Memfio ekipa pasiekė dar paskutiniojo ketvirčio pradžioje, po Kosto Koufo dvitaškio.

„Rockets“ atsarginiai krepšininkai sugebėjo laimėti paskutinįjį kėlinį, tačiau vakarų konferencijos lyderių akistata baigėsi labai tvirta „Grizzlies“ pergale.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Motiejūnas per 18 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovų metimą, triskart prasižengė ir dukart suklydo.

Hardenas pataikė vos 1 metimą iš 8 mėginimų per 33 ant parketo praleistas minutes.

„Grizzlies“: Michaelas Conley 19, Courtney Lee 15, Quincy Poindexteris, Vince‘as Carteris ir Jonas Leueris po 13, Kostas Koufas 10.

„Rockets“: Trevoras Ariza 16 (1/7 tritaškiai), Dwightas Howardas 15 (9 atk. kam.), Patrickas Beverly 10, Jasonas Terry, Kostas Papanikolaou, Isaiah Canaanas ir Tarikas Blackas po 8.