D. Motiejūno taškai neišgelbėjo "Rockets" nuo pralaimėjimo

2014 11 09 11:03
GETTY IMAGES NORTH AMERICA/Scanpix nuotrauka

Donatas Motiejūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau jo atstovaujama Hiustono „Rockets“ (6-1) ekipa patyrė pirmąją nesėkmę NBA pirmenybėse.

Kevino McHale‘o auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 87:98 (29:25, 27:23, 13:28, 18:22) turėjo pripažinti be pralaimėjimų kol kas žengiančių „Golden State Warriors“ (5-0) krepšininkų pranašumą.

Pirmojoje susitikimo dalyje vyko atkakli kova, o geriau sekėsi šeimininkams, kurie po Motiejūno tolimo metimo paskutinę antrojo kėlinio sekundę įgijo 8 taškų pranašumą (56:48).

Po didžiosios pertraukos „Golden State Warriors“ ekipa apvertė rungtynes aukštyn kojomis. Svečiai iš Oklando spurtavo 22:4 ir pabėgo į priekį (60:70).

Hiustono komandai pavyko atsitiesti ir ketvirtajame kėlinyje išlyginti rezultatą (80:80). Vis dėlto paskutinėmis minutėmis sėkmė lydėjo Stepheno Curry vedamus svečius.

Per paskutiniųjų 7 susitikimo minučių atkarpą Curry pelnė 12 taškų, o šią atkarpą 16:5 laimėjęs „Golden State Warriors“ klubas šventė penktąją pergalę iš eilės.

Šiose rungtynėse „Rockets“ ekipai negalėjo padėti Dwightas Howardas. Pranešama, jog vidurio puolėjas pajuto gripo simptomus.

Tuo neblogai pasinaudojo Motiejūnas. Lietuvis ant parketo praleido 30 minučių, per kurias pelnė 16 taškų (3/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir tris kartus prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 22, Isaih Canaanas 21, Donatas Motiejūnas 16, Jasonas Terry 11, Trevoras Ariza 7 (11 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (10 atk. kam.), Andre Iguodala 15, Draymondas Greenas 14, Klay Thompsonas 11, Andrew Bogutas 8 (18 atk. kam.).