D. Motiejūnui nepavyko tapti NBA Vasaros lygos čempionu

2014 07 22 9:22

Donatas Motiejūnas ir jo Hiustono „Rockets“ liko per žingsnį nuo titulo NBA Vasaros lygoje. Finale Teksaso ekipa 68:77 (17:16, 17:20, 18:14, 16:27) nusileido Sakramento „Kings“.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Rockets“ dar pirmavo 60:52, tačiau tada „Kings“ spurtavo 17:5 ir priešpaskutinę mačo minutę perėmė iniciatyvą į savo rankas – 69:65.

Motiejūno dvitaškis dar sumažino deficitą pusiau, tačiau tada Ray McCullumas sumetė 4 baudas iš eilės ir įtvirtino pergalę.

Motiejūnas per 27 minutes pelnė 16 taškų (7/14 dvitaškių, 0/1 triatškio, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo.

Per aštuonerias Vasaros lygos rungtynes jis vidutiniškai pelnydavo po 16,8 taško ir atkovodavo po 8,1 kamuolio.

Iš karto po finalinių rungtynių jis išskrido į Hiustoną, o iš jo keliaus į Lietuvą, kur artimiausiomis dienomis prisijungs prie Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklos.

„Kings“: Ray McCullumas 29, Rashadas Jamesas 12, Nikas Stauskas 10.

„Rockets“: Nickas Johnsonas 17, Donatas Motiejūnas 16, Isaiah Canaanas 15.