D. Motiejūnui po krepšiais sekėsi sunkiai, o „Rockets“ po atkaklios kovos krito

2015 03 12 8:21

Hiustono „Rockets“ (43-21) nusileido turnyrinės lentelės kaimynams. Kevino McHale‘o auklėtiniai svečiuose 100:105 (29:26, 24:28, 21:26, 26:25) pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“ (42-20) krepšininkams.

Portlando ekipa dominavo po krepšiais ir kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 60:40. Prie to labiausiai prisidėjo 26 taškus pelnęs ir 14 kamuolių atkovojęs LaMarcusas Aldridge‘as.

Beveik viso susitikimo metu buvo žaidžiama taškas į tašką. „Trail Blazers“ į priekį pradėjo bėgti tik ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet laimėjo atkarpą 10:4 ir įgijo dviženklę persvarą – 94:83.

Rungtynių pabaigoje savo šou surengė „Rockets“ gynėjas Corey Breweris, per mažiau nei 4 minutes pelnęs 15 taškų ir sumažinęs savo komandos atsilikimą iki minimumo – 100:101.

Iki susitikimo pabaigos likus 12 sekundžių du baudų metimus realizavęs Aronas Afflalo suteikė savo komandai labiau apčiuopiamą pranašumą (103:100), o po kelių sekundžių rezultatą galėjęs išlyginti dar vienas Brewerio tritaškis šįkart jau skriejo pro šalį.

„Trail Blazers“ pergalę įtvirtino Damiano Lillardo baudų metimai.

Ne itin sėkmingai mačas klostėsi Donatui Motiejūnui. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 29 minutes į varžovų krepšį įmetė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/4 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Rockets“: Corey Breweris 23, Jamesas Hardenas 18, Terrence‘as Jonesas 17 (12 atk. kam.), Trevoras Ariza 11, Donatas Motiejūnas 10.

„Blazers“: LaMarcusas Aldridge‘as 26 (14 atk. kam.), Nicolas Batumas 18, Robinas Lopezas 16 (10 atk. kam.), Damianas Lillardas 14.