D. Sabonis tritaškius mėtė be klaidų

2016 10 06 11:18
Domantas Sabonis (atakuoja) Barselonoje sužaidė savo rezultatyviausias rungtynes naujoje komandoje. Oklahomos „Thunder“ nuotrauka

Su savo naujuoju klubu Oklahomos „Thunder“ Ispanijoje viešėjęs Domantas Sabonis prisidėjo prie pirmos savo ekipos pergalės.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui besirengianti „Thunder“ trečiadienį Barselonoje po atkaklios kovos 92:89 (26:25, 19:22, 22:21, 25:21) įveikė vietos ekipą „Barcelona Lassa“ ir iškovojo pirmą pergalę.

D. Sabonis rungtyniavo 31 minutę, pelnė 8 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/2), dukart sugriebė kamuolį, triskart perdavė jį rezultatyviai ir 2 sykius suklydo.

„Thunder“ į pergalę vedė 24 taškus pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs Enesas Kanteris, Russello Westbrooko sąskaitoje – 12 taškų, 5 rezultatyvūs perdavimai ir net 6 klaidos.

„Barcelonos Lassa“ ekipoje nesilaikomas buvo Victoras Claveras. Pataikęs 4 tritaškius iš 6 bandymų iš viso jis pelnė 25 taškus.

Priminsime, kad pirmas ikisezonines rungtynes Madride Oklahomos ekipa po pratęsimo 137:142 pralaimėjo Jono Mačiulio atstovaujamam Madrido klubui „Real“. Domantas per šią dvikovą pelnė 7 taškus.