D.Songaila sėkmingai pavadavo traumuotą žaidėją

2008 03 17 0:00
Daugiausia taškų "Wizards" ekipai pelnęs A.Jamisonas blokuoja C.Mobley ("Clippers") metimą.

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vašingtono "Wizards" klubas su Dariumi Songaila. JAV sostinės komanda šeštadienį namie po pratęsimo 119:109 (25:25, 30:30, 20:23, 25:22, 19:9) įveikė Los Andželo "Clippers" ekipą.

Solidus lietuvio indėlis

Vietoj traumą patyrusio Brendano Haywoodo starto penkete žaidęs lietuvis D.Songaila per 35 minutes pelnė 14 taškų (pataikė 7 dvitaškius metimus iš 15), po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 5 pražangas. 36 taškų į savo sąskaitą įsirašė Antawnas Jamisonas (11 sugriebtų kamuolių), 16 - Caronas Butleris, 14 - Antonio Danielsas. Los Andželo komandos gretose sėkmingiausiai žaidė Corey Maggette'as - 34 tšk. ir Timas Thomas - 17.

Vašingtono klubas, turėdamas 33 pergales ir partyręs 32 pralaimėjimus NBA lygos Rytų konferencijoje išlieka šeštojoje pozicijoje, o trečią nesėkmę iš eilės patyrusi "Clippers" (21:44) komanda Vakaruose yra dvylikta.

Penktoji "Nuggets" pergalė

Penktadienio vakarą antrą pergalę iš eilės iškovojo Denverio "Nuggets" klubas su Linu Kleiza. "Nuggets" krepšininkai namie buvo negailestingi Toronto "Raptors" ekipai - 137:105 (44:33, 35:34, 29:21, 29:27). Tai buvo jau penktoji iš eilės namie iškovota Denverio ekipos pergalė. L.Kleiza per 22 minutes pelnė 8 taškus (prametė abu tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo visus 6 baudų

metimus), po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 4 pražangas (vieną techninę). Daugiausia taškų atakuodami svečių krepšį pelnė Allenas Iversonas - 28 ir Carmelo Anthony - 22. Trečią nesėkmę iš eilės patyrusioje Toronto komandoje rezultatyviausi buvo Anthony Parkeris (19 tšk.) ir Carlosas Delfino (16).

"Nuggets" klubas, surinkęs 39 pergales ir patyręs 26 pralaimėjimus NBA lygos Vakarų konferencijoje tebėra devintas, "Raptors" (34/31) krepšininkai Rytuose yra penkti.

Šeštadienio mačų rezultatai: Orlando "Magic" - Indianos "Pacers" 122:111; Filadelfijos "76ers" - San Antonijaus "Spurs" 103:96; Niu Džersio "Nets" - Jutos "Jazz" 117:115; Milvokio "Bucks" - Bostono "Celtics" 77:99; Fynikso "Suns" - Sakramento "Kings" 127:99; Portlendo "Trail Blazers" - Minesotos "Timberwolves" 107:96; "Golden State Warriors" - Memfio "Grizzlies" 110:107.