D.Songaila vis dar klaidžioja aikštelėje

2009 11 03 0:00
Atėjęs į "Hornets" klubą D.Songaila neranda būdų atsiskleisti.

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Dariaus Songailos klubas Naujojo Orleano "Hornets" patyrė antrą pralaimėjimą, o lietuvis aikštelę paliko nepelnęs nė taško.

Naktį į pirmadienį "Hornets" (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) svečiuose 87:97 (20:22, 18:25, 31:25, 18:25) nusileido absoliučiam NBA lygos lyderiui Bostono "Celtics" (4 ir 0) klubui.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Paulas Pierce'as (27 tšk.), Ray'us Allenas (17) ir Kevinas Garnettas (14).

Pralaimėjusiųjų komandai serbas Predragas Stojakovičius pelnė 26 taškus, 11 iš jų - ketvirtame kėlinyje. "Hornets" ekipoje dar išsiskyrė Chrisas Paulas (22 tšk.) ir Davidas Westas (10).

D.Songaila per 11 su puse minutės taškų nepelnė. Puolėjas iš Lietuvos prametė dvitaškį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Naujojo sezono pradžioje 31 metų D.Songailai nepavyksta atrasti savo žaidimo stiliaus. Per trejas rungtynes "Hornets" naujokas kol kas vidutiniškai pelno tik 2 taškus ir atkovoja 0,7 kamuolio. D.Songailos karjeros NBA vidurkis - 6,9 taško ir 3,5 kamuolio.

Naujojo Orleano ekipa Bostone pristigo agresyvumo puolant ir metimais iš baudos aikštelės surinko tik 26 iš 87 taškų.

"Celtics" ir "Hornets" dvikova baigėsi incidentu tarp šeimininkų komandos žaidėjo Rajono Rondo ir svečių ekipos gynėjo Chriso Paulo. Per rungtynes abu krepšininkai apsistumdė ir buvo nubausti techninėmis pražangomis. Pasibaigus mačui, Ch.Paulas nutarė paauklėti varžovą, tačiau kelią R.Rondo link jam pastojo "Celtics" trenerių kolektyvas, nuraminęs įsiaudrinusį "Hornets" lyderį.

Vakar R.Rondo sulaukė klubo vadovų įvertinimo. Bostono ekipa pasiūlė 23 metų krepšininkui naują penkerių metų 55 mln. JAV dolerių vertės sutartį. Praėjusį sezoną per rungtynes R.Rondo "Celtics" komandai vidutiniškai pelnydavo 11,9 taško ir atkovodavo 5,2 kamuolio.