Dar vienas įspūdingas L.Svarytės pasirodymas pažymėtas pergale Šiauliuose

2014 10 17 19:28
Lino Šilkaičio (LMKL) nuotrauka

Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) į savo sąskaitą įsirašė Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (2/0), kurios svečiuose nepasigailėjo „Šiaulių-Universiteto“ (0/2) ekipos ir iškovojo pergalę rezultatu 93:63 (32:15, 24:19, 14:11, 23:18).

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių „Aistės-LSU-Paradis“ kilo į kovą ir spurtavusios 10:1 pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą – 22:9. Jolantos Marmienės ir Lauros Svarytės vedamos kaunietės jau po pirmųjų dešimties minučių turėjo įtikinamą persvarą rezultatu 32:15.

Antrajame ketvirtyje kova vyko apylygiai, tačiau susikrauta persvara šiaulietėms priartėti prie „Aisčių“ neleido. Ir nors per antrąjį kėlinį „Šiaulių-Universiteto“ puolimas pagerėjo, pelnyti 19 taškų itin neguodė, nes po dviejų kėlinių buvo užfiksuotas 22 taškų kauniečių pranašumas – 56:34.

Antroje rungtynių dalyje „Aistės“ varžovių prisileisti nebuvo linkusios ir beveik viso kėlinio metu išlaikė 20 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje 5 taškus be atsako pelniusios kaunietės po trečiojo ketvirčio pirmavo jau 25 taškais – 70:45.

Paskutinis ketvirtis staigmenų nepateikė. Įsibėgėjusios „Aistės-LSU-Paradis“ nebuvo linkusios mažinti apsukų ir varžovėms priartėti nė kiek neleidusios iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 93:63.

„Aistės-LSU-Paradis“: L. Svarytė 21 (22 atk. kam. 30 naud. bal.), J. Marmienė 20, N. Skadaitė 16 (9 atk. kam. 23 naud. bal.), M. Petrauskaitė 15, K. Berenytė 10.

„Šiauliai-Universaitetas“: S. Kuodienė 15 (3/6 tritaškiai), N. Bohdan 14, K. Turomsha 11, I. Mikėlėnaitė 9.