Donatas Motiejūnas gavo šansą ir jį išnaudojo

2013 11 17 11:26

Savo šanso pagaliau sulaukęs Donatas Motiejūnas sublizgėjo puolime, o Hiustono „Rockets“ (7-4) klubas šventė užtikrintą pergalę NBA lygoje prieš Denverio „Nuggets“ (4-5) ekipą, kuriai iki tol buvo pralaimėjęs septynis kartus iš eilės – 122:111 (33:23, 30:23, 27:29, 32:36).

Vos du kartus po kelias minutes rungtynių pabaigose, kai nugalėtojas jau būdavo aiškus, per 10 mačų iki tol žaidęs lietuvis šį kartą nuo suolo pakilo jau pirmajame kėlinyje.

Aukštaūgis iš viso žaidė 16 minučių ir surinko 12 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei blokavo 1 metimą.

Tiesa, gynyboje D.Motiejūnui nesisekė. Jis greitai susirinko 5 asmenines pražangas, taip apribodamas savo žaidimo laiką.

„Gregas Smithas – traumuotas, Omeras Ašikas – serga, bet D-Mo šiandien mums tikrai labai padėjo. Jis puikiai rinko taškus, dalinosi kamuoliu ir stumdėsi su varžovų aukštaūgiais. Be to, jis gali pataikyti ir iš toli, o tai išplečia varžovų gynybą“, – po rungtynių teigė „Rockets“ strategas Kevinas McHale‘as, kuris D.Motiejūną šiose rungtynėse naudojo vidurio puolėjo pozicijoje.

„Rockets“: Dwightas Howardas 25, Chandleris Parsonsas 20, Jamesas Hardenas 17 (9 rez. perd.), Jeremy Linas 16, Terrence'as Jonesas 14 (12 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 12.

„Nuggets“: Ty Lawsonas 28 (17 rez. perd.), J.J. Hicksonas (8 atk. kam.) ir Wilsonas Chandleris – po 14, Evanas Fournieras 10, Timofejus Mozgovas 9 (10 atk. kam.).