Dramą Klaipėdoje laimėjo „Aistės-LSU-Paradis“

2014 11 08 16:03
Lino Šilkaičio nuotrauka

Dramatišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) septintajame ture iškovojo svečiuose žaidusios Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (4/3), kurios 61:57 (10:17, 14:15, 18:9, 19:16) palaužė Klaipėdos „Fortūnos“ (4/3) ekipą.

Jeigu pirmoje susitikimo dalyje iniciatyva ir pranašumas buvo Ramunės Kumpienės auklėtinių rankose, tai po pertraukos situacija kardinaliai pasikeitė. Kaunietės sėkmingai gynėsi trečiojo ketvirčio metu, kas leido panaikinti turėtą 8 taškų deficitą ir išsiveržti į priekį – 42:41.

Lemiamame ketvirtyje užvirė tikra drama. Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes Marina Solopova padidino „Fortūnos“ pranašumą (57:53), bet tai buvo paskutiniai aikštės šeimininkų taškai šiose rungtynėse. „Aistės-LSU-Paradis“ sėkmingiau sužaidė paskutinę minutę ir iškovojo pergalę.

„Fortūna“: Marina Solopova 22 (4/10 tritaškiai, 7 atk. kam.), Monika Grigalauskytė (12 atk. kam.) ir Lina Aglinskaitė (7 atk. kam.) po 7.

„Aistės-LSU-Paradis“: Jolanta Marmienė 18 (6 atk. kam.), Laura Svarytė 11 (12 atk. kam.), Neringa Skadaite 10 (13 atk. kam.), Laura Želnytė 9.