Dramą su pratęsimu laimėjo „Aistės-LSU“

2015 10 30 20:21
lmkl.lt nuotrauka

Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė Kauno „Aistės-LSU“ (2/4), kurios namuose 66:62 (11:14, 17:16, 17:15, 15:15, 6:2) po pratęsimo palaužė Klaipėdos „Fortūnos“ (1/4) komandą.

Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse visą laiką priekyje buvo „Aisčių-LSU“ krepšininkės (11:6), bet per paskutines pusantros minutės „Fortūna“ pelnė 8 taškus be atsako bei po pirmojo kėlinio pirmavo 14:11.

Antrajame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi po praktiškai kiekvienos sėkmingos vienos arba kitos ekipos atakos. Vis dėlto klaipėdietėms pavyko išlikti priekyje ir įpusėjus mačui – 30:28.

Po didžiosios pertraukos viešnios buvo kiek atitrūkusios (38:34), bet čia pat šeimininkės išlygino rezultatą – 41:41. Lygiosios buvo ir sužaidus tris ketvirtadalius susitikimo.

Pagrindiniai įvykiai šiame mače persikėlė į pačią dvikovos pabaigą, kai likus žaisti 2 sekundes pražanga buvo sustabdyta Jolanta Marmienė ir ji galėjo išvesti „Aistes-LSU“ į priekį, bet pataikė vieną baudos metimą (60:60) ir taip išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (62:62), bet per likusias kiek daugiau nei 2 minutes „Fortūnos“ krepšininkės nepasižymėjo , o tuo pasinaudojusios „Aistės-LSU“ šventė pergalę.

„Aistės-LSU“: J.Marmienė 18 (6 atk. kam.), I.Stankevičiūtė 17, Š.Melinauskaitė ir L.Želnytė (6 atk. kam.) po 11.

„Fortūna“: J.Matuzonytė (12 atk. kam.) ir R.Mizgerytė (15 atk. kam., 7 kld.) po 12, A.Černeckytė 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).