Drama Tel Avive baigėsi Eurolygos čempionų triumfu

2015 01 15 23:58

Dramatišką pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo čempionų titulą ginantys Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) klubo žaidėjai, kurie E grupės rungtynėse namie virš 11 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 70:68 (15:13, 21:15, 17:19, 17:21) palaužė „Barcelona“ (1-2) komandos pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje po Briando Randle'o dviejų taškų su pražanga „Maccabi“ ekipa įgijo dviženklį pranašumą (66:56), bet tuomet žydai krito į duobę.

Eurolygos čempionai daugiau nei keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 6:0 ir prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų (62:66).

Tada Devinas Smithas pelnė du taškus su pražanga, o į tai keturiais taškais paeiliui atsakę Ante Tomičius ir Mario Hezonja „Barcelona“ deficitą pavertė minimaliu (66:68).

Po minutės pertraukėlės Maciejaus Lampe reidą krepšio link Devinas Smithas nutraukė bloku, pražanga sustabdytas Jeremy Pargo realizavo baudų metimus bei įtvirtino aikštės šeimininkų pergalę (70:66).

„Maccabi“: Jeremy Pargo 20, Devinas Smithas 15, Sofoklis Schortsanitis 11 (9 atk. kam.), Briandas Randle'as 10 (8 atk. kam.).

„Barcelona“: Ante Tomičius 21 (10 atk. kam.), Alexas Abrinesas 8, Mario Hezonja 7.