Dvidešimtmečiai tapo grupės lyderiais

2013 07 10 17:38
T.Pačėsas Reuters/Scanpix nuotrauka

Dvi pergales per pirmas dvi Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato dienas iškovoję lietuviai tapo A grupės lyderiais. Tomo Pačėso auklėtiniai trečiadienį Taline 74:62 (11:14, 23:9, 16:18, 24:21) nugalėjo Vokietijos rinktinę ir yra praktiškai tikri dėl vietos kitame etape.

Antrajame kėlinyje perėmę iniciatyvą, pergalę Lietuvos krepšininkai įtvirtino paskutiniame ketvirtyje.

Vos jam prasidėjus, vokiečiai sumažino atsilikimą iki 46:52 ir privertė Pačėsą imti minutės pertraukėlę. Po jos mūsiškiai spurtavo 10:0 ir mačo baigtis tapo aiški.

„Mūsų komandoje žaidžia visi 12 krepšininkų ir bandėme visas rungtynes varžovus spausti. Manau, tai pasiteisino, – po dvikovos kalbėjo 16 taškų pelnęs ir antras rungtynes iš eilės lietuvių gretose rezultatyviausias buvęs Vaidas Kariniauskas. – Visa komanda stengėsi ir laimėjome visi.“

Lietuvos rinktinė: Vaidas Kariniauskas 16, Mindaugas Kačinas 11, Laimonas Chatkevičius 9.