Elito divizione pergales šventė svečiai

2007 11 12 0:00

Šeštą pergalę per aštuntas Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elito diviziono reguliariojo sezono rungtynes iškovojo Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK klubas. Jis šeštadienį svečiuose po pratęsimo 81:80 (6:19, 21:18, 16:10, 29:25, 9:8) įveikė septintoje pozicijoje esančius Ventspilio "Ventspils" (2 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.

15 taškų nugalėtojams pelnė Raitis Grafas, 13 - Sandis Valteris, po 12 - Sandis Buškevicas ir Dwayne'as Broylesas. Iš aikštelės šeimininkų sėkmingiausiai žaidė Uvis Helmanis (21 tšk.), Justinas Love'as (20) bei Akinlolu Akingbala (14).

Į penktą vietą pakilo Rygos "Barons-LMT" (3/4) klubas su Giedriumi Gustu ir Dainiumi Adomaičiu. Jis šeštadienį išvykoje 96:86 (25:23, 19:23, 23:22, 29:18) nugalėjo Kęstučio Šeštoko Tartu "Rock" (8 vieta - 2/5) komandą. G.Gustas pelnė 17 taškų, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei už 5 pražangas buvo priverstas palikti aikštelę. Per 21 minutę jis prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 5 bei 9 baudų metimus iš 11. D.Adomaitis nežaidė.

K.Šeštoko sąskaitoje - 7 taškai ir 1 sugriebtas kamuolys.

19 taškų svečiams pelnė Armandas Škelė, 17 - Alexanderis Darnellas. Tartu ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Marekas Doroninas (17 tšk.), Brianas Cusworthas (16) bei Georgijus Tsintsadzė (15).

SEB BBL Elito divizione su septyniomis pergalėmis pirmauja nugalėtojų titulą ginantys Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai.