TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
KREPŠINIS

Eurolyga paskelbė dėl titulo kovosiančius klubus

2014 06 26 13:20
Eurolygos taurės sieks ir dvi mūsų šalies ekipos – „Žalgiris“ bei „Neptūnas“. AFP/Scanpix nuotrauka

ULEB Eurolyga oficialiai paskelbė 2014-2015 metų sezone dalyvausiančių komandų sąrašą ir aštuonis klubus, kurie kovos dėl paskutinio laisvo kelialapio į Eurolygos turnyrą.

Kaip jau rašėme, trečiadienį posėdžiavusi Eurolygos valdyba tarp 24 pajėgiausių Senojo žemyno komandų įtraukė Lietuvos vicečempioną Klaipėdos „Neptūną“, kuriam suteikta B licencija. Dėl Eurolygos titulo tradiciškai varžysis A lygio licenciją turintis šalies čempionas Kauno „Žalgiris“.

Vietoj atsisakiusios Eurolygoje dalyvauti Adrijos čempionės Zagrebo „Cibonos“ (Kroatija) turnyre žais trečia Adrijos lygos komanda Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija). Finansinių problemų turinčią Italijos lygos finalininkę Sienos „Montepaschi“ ekipą pakeis kita geriausia pagal pajėgumą šios šalies komanda Sasario „Dinamo Banco di Sardegna“.

Laisva A lygio licencija buvo suteikta Berlyno klubui ALBA (Vokietija).

Dėl nestabilios politinės situacijos Ukrainoje kvalifikaciniame turnyre atsisakė dalyvauti Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) komanda.

2014-2015 metų Eurolygos burtai bus traukiami liepos 10 dieną Barselonoje.

Eurolygos dalyviai

(komanda, valstybė, rezultatas nacionaliniame čempionate)

Atėnų „Panathinaikos“ Graikija Čempionas
Pirėjo „Olympiakos“ Graikija 2 vieta
FC „Barcelona“ Ispanija Žaidžia finale
Madrido „Real“ Ispanija Žaidžia finale
Malagos „Unicaja“ Ispanija Pusfinalis
Vitorijos „Laboral Kutxa“ Ispanija Ketvirtfinalis
Milano „EA7 Emporio Armani“ Italija Žaidžia finale
Sasario „Dinamo Banco di Sardegna“ Italija Pusfinalis
Valensijos „Basket“ Ispanija Pusfinalis
Tel Avivo „Maccabi Electra“ Izraelis Čempionas
Zagrebo „Cedevita“ Kroatija Adrijos lygos 2 vieta
Zgoložeco „PGE Turow“ Lenkija Čempionas
Kauno „Žalgiris“ Lietuva Čempionas
Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuva 2 vieta
Limožo CSP Prancūzija Čempionas
Maskvos CSKA Rusija Čempionas
Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ Rusija 2 vieta
Belgrado „Crvena Zvezda“ Serbija Adrijos lygos pusfinalis
Stambulo „Fenerbahce Ulker“ Turkija Čempionas
Stambulo „Galatasaray“ Turkija 2 vieta
Stambulo „Anadolu Efes“ Turkija Ketvirtfinalis
Miuncheno „Bayern“ Vokietija Čempionas
Berlyno ALBA Vokietija 2 vieta

Eurolygos kvalifikacinis etapas

(komanda, valstybė, rezultatas nacionaliniame čempionate)

Liono „ASVEL Metropole“ Prancūzija Ketvirtfinalis
Nimburko ČEZ Čekija Čempionas
Jeruzalės „Hapoel Migdal“ Izraelis Pusfinalis
Sofijos „Levski“ Bulgarija Čempionas
Zelonos Guros „Stelmet“ Lenkija 2 vieta
Strasbūro SIG Prancūzija 2 vieta
Ostendės „Telenet“ Belgija Čempionas
Kazanės „Uniks“ Rusija Pusfinalis
DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
KREPŠINIS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"