Eurolyga: "Žalgiris" kovojo, bet laimėti nebuvo pajėgus

2007 01 19 0:00

Kauno "Žalgiris" per Eurolygos krepšinio turnyro 12-ojo turo rungtynes Maskvoje turėjo pripažinti stipriausio praeito sezono Senojo žemyno klubo CSKA pranašumą rezultatu 72:88. Tai buvo 11-oji kauniečių nesėkmė turnyro C grupėje ir 10-as pralaimėjimas iš eilės.

Turtingasis Rusijos klubas ryžtingai pradėjo rungtynes ir antro kėlinio pabaigoje buvo įgijęs 14 taškų pranašumą (41:27). Vis dėlto po didžiosios pertraukos žalgiriečiai atsitiesė ir po Manto Kalniečio tritaškio net persvėrė rezultatą savo komandos naudai (57:56). CSKA vyriausiasis treneris Ettore Messina buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, kurios užteko Maskvos ekipai persiorientuoti. Tuomet sekė Rusijos komandos spurtas ir CSKA įgijo lemiamą persvarą (70:57), kurią išsaugojo iki rungtynių pabaigos. Laimėję prieš "Žalgirį" rusai užsitikrino pirmąją vietą C grupėje.

"Mus palaidojo klaidos - tai viena didžiausių problemų. Žaidėme drausmingai iki tol, kol išlyginome rezultatą. Po to mūsų jauni žaidėjai pradėjo mažiau dėmesio skirti gynybai, dėl to ir pralaimėjome. Mums labai trūko traumuoto Marko Popovičiaus", - po mačo kalbėjo "Žalgirio" vyriausiasis treneris Rimantas Grigas.

"Barcelonos" vyriausiasis treneris pažymėjo, kad ir jo komanda rungtyniavo ne stipriausios sudėties. "Mums trūko Davido Vanterpoolo, Matjažas Smodišas žaidė mažai, nes prastai jautėsi. Per trečią kėlinį praradome koncentraciją trumpam ir leidome "Žalgiriui" pataikyti kelis tritaškius. Tačiau po to susikaupėme ir laimėjome", - kalbėjo Messina.