Eurolygos čempionai nerado priešnuodžių Fernandezui

2014 04 16 8:40

Daugiausiai ažiotažo kelianti Eurolygos ketvirtfinalio dvikova tarp Madrido „Real“ ir Pirėjo „Olympiakos“ klubų pirmajame mače didžiulės intrigos nekėlė. Rudy Fernandezo vedami Ispanijos čempionai namie 88:71 (27:12, 21:29, 22:15, 18:15) nugalėjo „Olympiakos“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių į priekį pabėgęs „karališkasis“ klubas greitai susikrovė solidų pranašumą (27:12). Nors puikiai žaidusio Vassilio Spanoulio pastangomis graikai panaikino deficitą ir išlygino rezultatą (35:35), ispanai spurtavo 17:5 ir susigrąžino pranašumą.

Fernandezas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 20 taškų (3/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 34 naudingumo balus.

Po mačo dešimtūkstantinė žiūrovų minia skandavo jo pavardę. Tuo metu pats krepšininkas ne kartą vėlėsi į konfliktus su varžovais ir vis stengėsi juos provokuoti.

Tuo metu Graikijos vicečempionams antroje mačo dalyje labai trūko Spanoulio taškų. Per pirmuosius du kėlinius surinkęs jų 15, antroje mačo dalyje gynėjas pelnė vos 3 taškus.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Madride.

„Real“: Rudy Fernandezas 20 (5 rez. perd.), Nikola Mirotičius 15, Sergio Rodriguezas 12, Sergio Llullas 12. Felipe Reyesas 9.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 18 (5 rez. perd.), Georgios Printezis 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

...

„Galatasaray“ nesugebėjo pasipriešinti „Barcelona“ ekipai

Carlosas Arroyo patyrė kojos traumą ir be lyderio likusi Stambulo „Galatasaray“ komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti šeimininkei „Barcelona“ ekipai. Ergino Atamano auklėtiniai triuškinamai 61:88 (21:14, 14:19, 14:26, 12:29) nusileido šeimininkams ir Eurolygos ketvirtfinalyje iki 3 pergalių atsilieka 0-1.

Pirmoje mačo dalyje Arroyo vedami turkai dar sugebėjo priešintis ir kaip lygūs su lygiais rungtyniauti su katalonais. Tačiau sužaidęs 16 minučių, puertorikietis patyrė kojos traumą ir buvo priverstas palikti aikštelę, kurioje daugiau nebepasirodė. Iki traumos krepšininkas sugebėjo pelnyti 14 taškų, atkovoti 3 kamuolius bei atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Be savo lyderio likusi „Galatasaray“ komanda trečiajame kėlinyje dar bandė priešintis varžovams, tačiau „Barcelona“ nuosekliai didino skirtumą, kuris po 30 žaidimo minučių siekė 10 taškų – 59:49.

Atamano ekipa galutinai palūžo prasidėjus ketvirtajam kėliniui. Šeimininkai spurtavo 11:0 ir padidino savo persvarą iki 21 taško – 70:49. Likęs mačo laikas tebuvo formalumas.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį, balandžio 17 dieną, taip pat vyks Barselonoje.

„Barcelona“: Bostjanas Nachbaras 19, Juanas Carlosas Navarro 12, Jacobas Pullenas ir Bradas Olesonas po 11, Ante Tomičius 10, Joey Dorsey 8 (11 atk. kam.).

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo 14, Enderas Arslanas ir Furkanas Aldemiras po 9.