LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Eurolygos čempionus eliminavęs „Fenerbahce Ulker“ – pirmą kartą finaliniame ketverte

2015 04 21 8:24

Eurolygos čempionai Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai baigė pasirodymą stipriausiame Europos turnyre. Jie pirmenybių ketvirtfinalyje trečiose serijos rungtynėse namuose per pratęsimo 74:75 (20:13, 11:24, 14:13, 20:15, 9:10) nusileido pirmą kartą į Eurolygos finalinį ketvertą patekusiam „Fenerbahce Ulker“ klubui.

Mačą geriau pradėjo Izraelio krepšininkai, kurie po pirmų 7 minučių pirmavo 17:8.

Antrajame kėlinyje „Fenerbahce Ulker“ per keletą minučių pasivijo ir aplenkė varžovus (23:22). Negana to, geriau kėlinio pabaigą sužaidęs Turkijos klubas po dviejų kėlinių pirmavo 37:31.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus penkias minutes „Maccabi“ krepšininkai po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (56:56). Paskutinė kėlinio minutė prasidėjo esant lygiam rezultatui (63:63), tačiau tuomet Tel Avivo aukštaūgis Joe Alexanderis įkrovė kamuolį iš viršaus ir persvėrė jį 65:63.

Likus devynioms sekundėms dėjimu atsakė ir Janas Vesely, po kurio dar buvo užfiksuota „Maccabi“ žaidėjo pražanga. Čekas nepasinaudojo puikia proga ir prametė baudos metimą, o lemiamą metimą nepataikęs Jeremy Pargo komandas pasiuntė žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu pirmaujanti ekipa nuolat keitėsi. Likus minutes iki jo pabaigos turkai pirmavo 73:72, tačiau likus 16 sekundžių Brianas Randle'as pataikė abu baudos metimus ir pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė.

Visgi likus 9 sekundėms „Fenerbahce“ gynėjas Andrew Goudelockas pataikė dvitaškį ir tai tapo paskutiniais bei pergalingais mačo taškais, nes „Maccabi“ gynėjas Jeremy Pargo nepataikė lemiamo metimo.

„Maccabi“: Jeremy Pargo 21 (8/20 metimai), Brianas Randle'as 19 (10 atk. kam., 27 naud. bal.), Devinas Smithas 8 (9 atk. kam.).

„Fenerbahce Ulker“: Nikos Zisis 19 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Andrew Goudelockas 15, Janas Vesely 12 (8 atk. kam.).

Lemiamas Goudelocko metimas:

„Panathinaikos“ prieš CSKA išsigelbėjo tritaškiais

Fantastiškai rungtynių pabaigoje išsigelbėjusi Atėnų „Panathinaikos“ komanda pasiekė pirmąją pergalę Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai trečiajame ketvirtfinalio susitikime savo žiūrovų akivaizdoje 86:85 (14:20, 20:14, 22:19, 30:32) parklupdė Sony Weemso vedamus Maskvos CSKA žaidėjus bei sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2.

Ketvirtasis mačas trečiadienį bus žaidžiamas taip pat Atėnuose.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 25, Dimitris Diamantidis 15, Antonis Fotsis 12, Jamesas Gistas 11.

CSKA: Sonny Weemsas 24, Nando De Colo 19, Milošas Teodosičius 12 (9 rez. perd.), Andrejus Kirilenka 11, Kyle'as Hinesas 10.

Dėl nuo mūsų nepriklausančių techninių kliūčių dalintis šiuo straipsniu laikinai negalima. Atsiprašome...