Eurolygos ketvirtfinalis prasidėjo Jasikevičiaus pergale prieš Mačiulį

2013 04 10 8:30

Pramestos baudos Atėnų „Panathinaikos“ ekipai kainavo pergalę pirmosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse. „Barcelona“ komanda namie po pratęsimo 72:70 (11:21, 23:11, 11:19, 19:13, 8:6) nukovė Graikijos vicečempionus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Mačo pabaigoje rezultatą galėjęs išlyginti „Panathinaikos“ puolėjas Jamesas Gistas prametė baudas, galėjusius išvesti graikus į antrąjį pratęsimą.

Nugalėtojams Šarūnas Jasikevičius per 27 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Jonas Mačiulis per 26 minutes pelnė 6 taškus (1/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 14 (0/5 dvitaškių, 4/10 tritaškių), Ante Tomičius (12 atk. kam.) ir Victoras Sada po 13, Šarūnas Jasikevičius 11 (5 rez. perd.).

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas ir Stephane‘as Lasme po 14, Dimitris Diamantidis 10, Roko Leni Ukičius 9 (7 rez. perd.)... Jonas Mačiulis 6.

Antrasis susitikimas vyks balandžio 11 dieną Barselonoje.

Vaizdo reportažas:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/WWQrJpCjGMs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>