Fantastiškas B.Nommo tritaškis atėmė pergalę iš Panevėžio „Lietkabelio“

2013 10 29 22:18

Ketvirtąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris rungtynėse Estijoje 78:79 (17:20, 22:16, 24:20, 15:23) nusileido vietos „Parnu“ ekipai.

Rungtynes prasčiau pradėjo Panevėžio klubo krepšininkai, kurie sužaidus pusė pirmojo kėlinio turėjo dviženklį deficitą – 4:16. „Lietkabelio“ komandą iš sąstingio išjudino Tomo Černeckio tritaškis, po kurio taškus pradėjo rinkti ir kiti komandos nariai. Po pirmojo kėlinio ekipas skyrė tik trys taškai – 17:20.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ netruko išsiveržti į priekį – 22:20. Įpusėjus kėliniui, rezultatas tarp komandų buvo lygus – 30:30. Pirmajai rungtynių daliai artėjant į pabaigą, panevėžiečiams pranašumą sugrąžino Mantas Kazonas – 39:36.

Prasidėjus trečiajam kėliniui, Gintauto Vileitos auklėtiniai suaktyvino apsukas puolime ir praėjus penkioms minutėms nuo antrosios mačo dalies pradžios T.Černeckis sukrovė svečiams rekordinę persvarą – 51:44. „Lietkabelis“ neleido varžovams priartėti iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios 63:56.

Paskutiniame ketvirtyje padėtį ilgai kontroliavo Panevėžio ekipa. Likus žaisti tris minutes, komandas dar skyrė dešimt taškų – 75:65. „Parnu“ ekipa netruko priartėti – 76:71 (39 min.). Netaiklūs baudų metimai suteikė estams viltį, o įspūdingas Bretto Nommo tritaškis palaidojo „Lietkabelio“ viltis mače – 79:78.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Darius Griškėnas, pelnęs 19 taškų, 14 – įmėtė Ryanas Olanderis, 10 – Anthony Bennettas.

Parnu miesto gretose išsiskyrė Živojinas Grubovič, surinkęs 21 taškų, 17 – įmėtė Rannaras Raapas, 12 – pelnė Janis Vahteris, 10 – Nemanja Miljkovičius. Įspūdingo metimo autorius Brettas Normas iš viso įmėtė taškus.

Kitas rungtynes Panevėžio „Lietkabelio“ klubas žais lapkričio 1-ąją dieną namuose su Liepojos ekipa.