Galingai sužaistas trečias kėlinys nutiesė „Utenai“ kelią į antrąją pergalę

2014 10 17 20:10
kavolelis.lt nuotrauka

Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo „Utenos“ (2/0) krepšininkės, kurios išvykoje 71:55 (17:23, 23:11, 22:9, 9:12) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (0/2) klubą.

Viešnios iš Utenos sėkmingai pradėjo susitikimą ir sužaidus 5 minutes pirmavo 13:6. Tuomet „Hoptrans-Sirenos“ atsigavo po nokdauno ir laimėjo atkarpą net 16:0 bei 8-ąją minutę jau buvo priekyje – 22:13. Kristinos Alminaitės pastangų dėka „Utena“ iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą – 17:23.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 2 minutėms Kauno rajono klubas vėl atitrūko (28:20), tačiau uteniškių spurtas 8:0 leido išlyginti rezultatą – 28:28. Maža to, „Utena“ pagavo gero žaidimo bangą ir sugebėjo išsiveržti į priekį bei įpusėjus mačui turėti 6 taškų persvarą – 40:34.

„Utena“ visus reikalus sutvarkė iš karto po didžiosios pertraukos. Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė trečiąjį kėlinį pradėjo dvitaškiu (36:40), bet tuomet viešnios spurtavo 15:0 ir atitrūko – 55:36. 28-ąją minutę dar vienas K.Alminaitės dvitaškis leido skirtumui perkopti 20 taškų žymą – 60:39. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu „Utena“ pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Knyzaitė 16 (5/13 dvitaškiai, 9 atk. kam.), A.Baronėnaitė 11 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), K.Balčiūnaitė 10 (7 atk. kam.), V.Kast 8.

„Utena“: K.Alminaitė 15 (7/12 dvitaškiai, 8 atk. kam.), E.Šulčiūtė 13 (5 atk. kam.), S.Linkevičienė 9 (10 atk. kam., 9 rez. perd.). E.Šikšniūtė ir R.Valentienė po 8.