Galingo Valančiūno žaidimo pergalei prieš „Cavaliers“ nepakako

2014 12 10 8:30
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas antras rungtynes iš eilės atliko dvigubą dublį, bet šį kartą tai pergalės jo komandai negarantavo. Lietuvio atstovaujama Toronto „Raptors“ (16-6) svečiuose 101:105 (33:25, 30:29, 25:26, 13:24) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (13-7) komandai, kuriai tai buvo aštunta pergalė iš eilės.

Toronto komanda vienu metu pirmavo 78:65, o po trijų ketvirčių buvo priekyje 88:81. Iki tol „Raptors“ buvo laimėję 39 rungtynes iš eilės, kuriose pirmaudavo po trijų kėlinių, tačiau Klivlande ši serija nutrūko.

Ketvirtajame kėlinyje darbo ėmėsi LeBronas Jamesas. Jis vien per šį ketvirtį surinko 10 taškų, o jo tritaškis, likus žaisti 49 sekundes, persvėrė rungtynes „Cavaliers“ naudai – 102:99.

„Tai buvo sunkiai pasiekta pergalė“, – reziumavo „Cavaliers“ treneris Davidas Blattas.

Klivlando komanda neklumpa nuo tada, kai lapkričio 22 dieną ją namie nugalėjo tas pats „Raptors“ klubas. Per aštuonių pergalių seriją Toronto ekipą jie įveikė antrą kartą – sykį tai padarė Toronte.

„Raptors“ komandai Jonas Valančiūnas šiame mače pelnė 18 taškų (6/7 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 15 kamuolių, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35, Dionas Waitersas 18, Kevinas Love'as 17, Kyrie Irvingas 13 (10 rez. perd.).

„Raptors“: Jonas Valančiūnas (15 atk. kam.) ir Terrence'as Rossas po 18, Kyle'as Lowry 16 (14 rez. perd.), Jamesas Johnsonas ir Patrickas Pattersonas po 12, Amiras Johnsonas 10.