Honeycutto vedama „Chimki“ Garasto taurėje įveikė Butauto ekipą

2015 09 26 18:56
euroleague.net nuotrauka

Antrąją pergalę Vlado Garasto taurės turnyre Klaipėdoje iškovojo Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“, kuri 103:78 (28:17, 24:20, 27:22, 24:19) įveikė Ramūno Butauto treniruojamą „Astana“ ekipą.Skaitykite daugiau: http://www.basketnews.lt/news-89403-honeycutto-vedama-chimki-garasto-taureje-iveike-butauto-ekipa.html#ixzz3mrRaIJjK

„Chimki“ tai buvo jau antroji pergalė turnyre. Vakar jie 81:80 įveikė šeimininkę „Neptūno“ ekipą. Tuo metu Butauto auklėtiniai vakar 88:101 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Rytoj „Astana“ kovos su „Neptūnu“, o „Chimki“ susitiks su „Lietuvos rytu“.

Susitikimo pradžioje Kazachstano klubas sugebėjo lygiai rungtyniauti su Eurolygoje dalyvausiančia „Chimki“, tačiau tada Kurtinaičio auklėtiniai spurtavo 13:0 ir įgijo dviženklę persvarą (28:15).

Likusius tris kėlinius taip pat laimėjo „Chimki“, o prieš lemiamą ketvirtį jie turėjo 20 taškų persvarą (79:59).

Pralaimėtojų gretose Arvydas Eitutavičius per 28 minutes surinko 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.), 4 kartus prasižengė, kartą suklydo bei surinko 2 naudingumo balus.

„Chimki“: Tyleris Honeycuttas 24 (5/5 trit., 7 atk. kam.), Maksimas Šeleketa 12 (5 atk. kam.), Jegoras Vialcevas (5/5 dvit., 4 rez. perd.) ir Marko Todorovičius po 10.

„Astana“: Kennethas Hayesas 24 (7 atk. kam.), Nikas Caneris-Medley 19 (5 atk. kam.), Patrickas Calathesas 12.