Į namų aikštę grįžę „Mažeikiai“ nusileido „Pieno žvaigždėms“

2014 10 25 19:25
Emilio Trinskio/lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate „Mažeikiai“ (0-8) pirmosiose rungtynėse namuose 84:66 (14:18, 26:16, 27:9, 17:23) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-6) ekipai.

Taškas į tašką prasidėjusiose rungtynėse pirmieji spurtavo pasvaliečiai (11:5). Tiesa pranašumu svečiai džiaugėsi neilgai: Arvydas Gydra, Paulius Beliavičius, Eigirdas Žukauskas pataikė po tritaškį, „Mažeikiai“ surengė spurtą 11:0 ir išsiveržė į priekį (18:13).

Žaidimo svarstyklės į vieną ir į kitą pusę svyravo ir antrajame kėlinyje (25:25). Bendžamino Brusto ir Gyčio Sirutavičiaus tolimi metimai leido svečiams nutolti (29:38). Ketvirčio pabaigoje „Mažeikiai“ trumpam atgijo, tačiau po pirmos rungtynių pusės „Pieno žvaigždės“ pirmavo 34:40.

Svečiai trečio kėlinio pradžioje spurtavo 12:4 ir vėl nutolo (38:52). Daugiau nei dvi minutes trukusį taškų badą pirmieji nutraukė Pasvalio ekipos krepšininkai ir dar labiau padidino pranašumą (38:59). Pasvaliečiai sukaustė aikštelės šeimininkų puolimą bei per ketvirtį leidę pelnyti tik 9 taškus po 30-ies minučių kovos pirmavo 67:43.

Ketvirtajame kėlinyje abiems komandoms beliko atlikti formalumus. Manto Šerniaus auklėtiniai rungtynių pabaigoje atsipalaidavo, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai turėjo proga šiek tiek priartėti, tačiau „Pieno žvaigždės“ išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę – 84:66.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 18 tšk. (12 at. kam.), Eigirdas Žukauskas 11 tšk., Arvydas Gydra 8 tšk., Paulius Beliavičius 8 tšk., Vytautas Pikalavičius 8 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 17 tšk., Aidas Viskontas 17 tšk., Evaldas Kairys 13 tšk. (6 at. kam), Osvaldas Olisevičius 11 tšk., Bendžaminas Brustas 10 tšk.