Į pergalę vedė "Rockets" atsarginiai

2012 12 05 13:40
Reuters/Scanpix nuotr.

Donatas Motiejūnas nepakilo nuo suolelio, tačiau kiti Hjustono „Rockets“ atsarginiai vedė savo komandą į sėkmę.

Namuose žaidę „Rockets“ (9-8) krepšininkai po sėkmingo ketvirtojo kėlinio 107:105 (22:30, 23:28, 28:25, 34:22) palaužė Los Andželo „Lakers“ (8-10).

Toney Douglasas pelnė 22 taškus – daugiausiai šį sezoną, Gregas Smithas surinko 21 – daugiausiai per karjerą NBA, ir „Rockets“ sugebėjo atsitiesti lemiamoje rungtynių dalyje.

„Lakers“ turėjo 13 taškų persvarą likus žaisti kiek mažiau nei 10 minučių. Bet tuomet šeimininkai laimėjo dvi atkarpas, įskaitant 9:2 spurtą, kurį tritaškiu užbaigęs Douglasas pirmą kartą rungtynėse išvedė „Rockets“ į priekį – 100:99 likus žaisti pustrečios minutės.

Dwightas Howardas pataikė tris baudos metimus ir sugrąžino „Lakers“ pranašumą. Tačiau Smitho dvitaškis ir keturi „Rockets“ žaidėjų taiklūs baudų metimai atitolino „Rockets“ 106:102.

Kobe Bryanto tritaškis likus 13,3 sekundės sumažino atsilikimą iki minimumo, o Douglasas realizavo tik vieną baudą. Vis dėlto dar vienas Bryanto tritaškis tikslo nepasiekė, o kamuolį atkovojęs Metta World Peace pratęsimo neišplėšė.

„Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas baigė dvikovą surinkęs 15 taškų. Tačiau per pirmus tris kėlinius jo sąskaitoje buvo tik 8 taškai ir vos 2 taiklūs metimai iš 18.

Hjustono komanda laimėjo penktas rungtynes per pastarąsias šešias dvikovas. Naujojo trenerio Mike‘o D‘Antoni vadovaujama „Lakers“ iš aštuonių susitikimų nugalėjo tik trijose.

Los Andželo komanda vertėsi be kojos traumą besigydančio Pau Gasolio.

„Rockets“: Toney Douglasas 22, Gregas Smithas 21 (7/8 dvitaškių, 9 atk. kam.), Carlosas Delfino 15, James Hardenas 15 (3/19 metimų, 10 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 13, Omeras Ašikas 10 (9 atk. kam.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 39 (14/31 metimo), Dwightas Howardas 16 (12 atk. kam., 8/16 baudų), Antawnas Jamisonas 15 (9 atk. kam.).