Į pergales veda Kurtis

2010 11 08 0:00
R.Kurtinaičio auklėtiniai pirmauja BBL turnyre.

Baltijos krepšinio lygos (BBL) elito divizione pirmosios vietos nepaleidžia Latvijos klubas Rygos VEF, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis.

VEF šeštadienį iškovojo šeštą pergalę septintosiose rungtynėse. R.Kurtinaičio auklėtiniai Estijoje 85:77 (21:26, 21:18, 27:22, 26:11) nugalėjo Tartu "Rock" komandą. VEF pergalę išplėšė po puikaus žaidimo dvikovos pabaigoje. Ketvirto kėlinio pradžioje "Rock" pirmavo 7 taškais - 68:61. Tuomet Rygos ekipa kelių minučių žaidimo atkarpą laimėjo net 20:5 ir persvėrė rezultatą 81:73. Per likusias žaisti pusantros minutės "Rock" nebeatsigavo.

VEF ekipoje rezultatyviausiai žaidė Derekas Williamsas 18 (tšk.), Artiomas Parakhouskis (17), Kasparas Berzinis (15), Kristapas Janičenokas (12).

"Rock" gretose pasižymėjo po 15 taškų pelnę Stenas-Timmu Sokkas ir Rainas Veidemanas, 12 taškų įmetė ir 10 kamuolių atkovojo Janaras Taltsas 12.

6 pergales ir 1 pralaimėjimą turintis VEF klubas yra vienvaldis BBL elito diviziono lyderis. Tik 1 nesėkmę patyrė ir Kėdainių "Nevėžis". Tačiau kėdainiškiai žaidė dvejomis rungtynėmis mažiau Šios komandos akis į akį susitiks lapkričio 25 dieną Rygoje.