I.Šalkauskės fenomenas pažymėtas „Šiaulių-Universiteto“ triumfu Kaune

2016 10 07 19:41
lmkl.lt nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmojo turo susitikime Kauno „Aistės-LSU“ namuose 60:67 (18:16, 10:20, 22:14, 10:17) nusileido fenomenaliai žaidusios Ivetos Šalkauskės vedamai Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ komandai.

Pirmajame kėlinyje situaciją kontroliavo „Aistes-LSU“, kurios 8-ąją minutę pirmavo 18:12, bet per likusį laiką taškus rinko tik viešnios, kurios priartėjo – 16:18. Antrajame ketvirtyje iniciatyva priklausė jau „Šiaulių-Universitetui“ – spurtas 8:0 leido ne tik išsiveržti į priekį, bet kiek atitrūkti – 29:24. Komandos ilsėtis išėjo, kai šiaulietės turėjo 8 taškų persvarą – 36:28.

Po didžiosios pertraukos Kauno ekipa pristabdė Ivetą Šalkauskę ir tai leido palaipsniui tirpdyti atsilikimą. Likus 35 sekundėms Klaudija Serkevičiūtė pataikė tritaškį ir po ilgesnės pertraukos rezultatas tapo lygus – 50:50. Toks jis išliko ir sužaidus trisdešimt minučių.

Lemiamą mačo atkarpą šiaulietės pradėjo užtikrintai – per 5 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, pačios įmetė 8 ir taip atitrūko – 58:50. Rankų nenuleidusios „Aistės-LSU“ sugrįžo į žaidimą 38-ąją minutę – 58:60. Svarbiu komandai metu Gabija Šegždaitė pelnė dvitaškį su varžovės pražanga, o kitoje atakoje pridėjo dar du taškus (65:60) ir viešnios pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Aistės-LSU“: Dovilė Saurazaitė 21 (8/15 metimai), Šarūnė Melinauskaitė, Laura Želnytė (8 atk. kam.) ir Klaudija Serkevičiūtė po 7.

„Šiauliai-Universitetas“: Iveta Šalkauskė 27 (9/18 dvit., 20 atk. kam.), Gabija Šegždaitė 12 (7 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė 11 (5 atk. kam.).