Į vasaros lygą įsitraukė ir M.Andriuškevičius

2007 07 11 0:00

Pralaimėjimu NBA vasaros lygą Orlande (JAV) pradėjo Čikagos "Bulls" komanda su Martynu Andriuškevičiumi.

"Buliai" pirmadienį 89:93 (24:24, 21:15, 18:26, 26:28) turėjo pripažinti Indianos "Pacers" krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per septynias su puse minutės pelnė 4 taškus (2-2/3, 1-0/2), po krepšiu atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

17 taškų į "Pacers" krepšį įmetė Tyrusas Thomas, 15 - Lance'as Williamsas, 13 - Andre Barrettas.

Iš nugalėtojų sėkmingiausiai žaidė buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" klubo žaidėjas Kareemas Rushas - 20 taškų bei 4 atkovoti kamuoliai. Per 26 minutes jis pataikė 5 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 5 ir 1 baudos metimą iš 2. 19 taškų prie pergalės pridėjo Stephenas Grahamas, 13 - Kasibas Powellas, 10 - Shawne'as Williamsas.

Kol kas neaišku, ar 21 metų 219 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos M.Andriuškevičius liks stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje. Panašu, kad žaidėjas grįš į Europą, bet ar į Kauno "Žalgirio" komandą - nežinia.

"Kol kas sunku pasakyti ką nors konkretaus, - krepsinis.net žurnalistui sakė žaidėjo agentas Lietuvoje Virginijus Bulotas. - 80 procentų, kad Martynas grįš į Europą."

Pasak "Žalgirio" komunikacijų direktoriaus Pauliaus Motiejūno, kauniečiai neatsisako minties įsigyti aukštaūgį: "Mūsų pozicija paprasta - prieš pasirašydami sutartį su M.Andriuškevičiumi norime pamatyti, kaip jis rungtyniauja, kokios jo galimybės, ir įsitikinti, kad toks krepšininkas reikalingas mūsų ekipai."

Antrą pergalę iš eilės NBA vasaros krepšinio lygoje Las Vegase (JAV) iškovojo "Golden State Warriors" klubas su Mindaugu Katelynu. "Kariai" 94:87 (24:20, 18:27, 30:14, 22:26) įveikė Filadelfijos "76ers" komandą. Lietuvis prie pergalės prisidėjo dviem taškais, atkovojo vieną kamuolį, po kartą suklydo bei prasižengė. Per penkias minutes M.Katelynas pataikė 1 dvitaškį iš 2.

23 taškus į Filadelfijos ekipos krepšį įmetė italas Marco Belinelli, 22 - Pierre'as Pierce'as, 13 - Kelenna Azubuike, 10 - Toby Bailey.

Iš pralaimėjusiųjų sėkmingiausiai žaidė Louisas Williamsas (23 tšk.), Rodney Carney (19), Thaddeusas Youngas (15) ir Jasonas Smithas (12).