Įspūdingai žaidusi S.Okockytė atvedė „Hoptrans-Sirenas“ į sunkią pergalę Šiauliuose

2016 01 29 19:51
lmkl.lt nuotrauka

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (9/7) komanda, išvykoje 85:77 (27:19, 21:22, 19:19, 18:17) palaužusi Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (2/15) ekipą.

Viešnios per pirmąsias 4 minutes vijosi varžoves, bet vėliau perėmė iniciatyvą ir didino savo pranašumą, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 8 tašus – 27:19.

Antrąjį kėlinį šiaulietės pradėjo spurtu 8:0 bei atstatė pusiausvyrą – 27:27. „Hoptrans-Sirenos“ greitai susigrąžino iniciatyvą ir 17-ąją minutę pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 41:31. Per likusį laiką „Šiaulių-Universiteto“ ekipa sugebėjo tik nežymiai sumažinti deficitą – 41:48.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 5 minutėms Lino Šalkaus auklėtinės įgijo 14 taškų persvarą – 60:46. Šeimininkės atsigavo po šalto dušo ir spurtavo 14:2 bei beveik pasivijo varžoves – 60:62. Per likusias pusantros minutės Santa Okockytė pelnė 5 taškus ir taip padėjo „Hoptrans-Sirenoms“ atitrūkti – 67:60.

Lemiamame kėlinyje iniciatyva priklausė Kauno rajono klubui, kuris vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 74:64. „Šiaulių-Universitetas“ išsigelbėjimui turėjo dar 5 minutes, bet per jas sugebėjo tik nežymiai sumažinti atsilikimą.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė 18 (8 atk. kam.), F.Hilliard ir L.Tamutytė (7 atk. kam.) po 13, D.Mattox ir U.Bukauskaitė po 12.

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė 30 (10/18 baudos metimai, 7 atk. kam., 33 naud. bal.), K.Balčiūnaitė 17 (9 atk. kam.), R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 12 (5 rez. perd.).