Įspūdingas šiauliečių spurtas parbloškė „Pieno žvaigždes“

2015 11 21 19:31
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Šiaulių“ krepšininkai (4/7) kyla į viršų po sunkaus starto „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 77:73 (21:20, 25:16, 17:19, 14:18) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3/6).

Spurtas. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. „Šiauliai“ surengė keturių minučių spurtą 15:0 ir atsidūrė priekyje 38:24.

Badas. Trečiojo kėlinio viduryje patys šiauliečiai penkias minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir leido „Pieno žvaigždėms“ priartėti 52:48. Tačiau aštuonis taškus iš eilės pelnė Cameronas Ayersas, tritaškį pataikė Artūras Jomantas ir „Šiauliai“ atitrūko 63:51.

Intriga. Paskutinėmis minutėmis „Pieno žvaigždės“ priartėjo ir surengė „Šiauliams“ baudų metimų egzaminą. Jo šiauliečiai neišlaikė ir paskutinėmis akimirkomis suteikė progą išlyginti rezultatą (73:76). Vis dėlto pasvaliečių išpuolis baigėsi nesėkmingai, o „Šiaulių“ pergalę įtvirtino Artūro Jomanto baudos metimas.

Namai. Šiauliečiai namų arenoje žaidė jau ketvirtąsias rungtynes iš eilės.

„Šiauliai“: Cameronas Ayersas ir Gintaras Leonavičius po 14, Paulius Dambrauskas ir Assemas Marei (7 atk. kam.) po 11.

„Pieno žvaigždės“: Ramone“as Moore“as ir Demondas Carteris po 17, Žygimantas Skučas 12 (14 atk. kam.), Andriy Agofonovas 8 (8 atk. kam.).