Istorinė serija nutrūko Vašingtone

2009 04 04 0:00

Sėkmingiausią per klubo istoriją Klivlendo "Cavaliers" žygį - 13 pergalių iš eilės - sustabdė Vašingtono "Wizards" su Dariumi Songaila.

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate ketvirtadienį namie žaidę Rytų konferencijos autsaideriai Vašingtono krepšininkai 109:101 (22:19, 27:22, 31:29, 29:31) įveikė Rytų konferencijos bei absoliutų lygos lyderį "Cavaliers".

"Wizards" komandai tai buvo 18-ta pergalė, Klivlendo ekipai - 14-asis pralaimėjimas.

D.Songaila iš nugalėtojų buvo trečias pagal rezultatyvumą. Vidurio puolėjas per 24 minutes pelnė 17 taškų (2-6/8, 1-5/6), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo varžovo metimą. Rezultatyviau už jį Vašingtono ekipoje žaidė 25 taškus surinkęs Caronas Butleris bei 19 įmetęs Antawnas Jamisonas.

"Cavaliers" aukštaūgis Žydrūnas Ilgauskas žaidė 32 minutes, pelnė 9 taškus (2-3/9, 1-3/4), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus ir kartą prarado kamuolį.

Rezultatyviausiai Klivlendo komandoje žaidė LeBronas Jamesas - 31 taškas, 9 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai.

Pergale ketvirtadienį džiaugėsi ir Linas Kleiza, kurio Denverio "Nuggets" savo arenoje 114:104 (21:24, 33:19, 29:29, 31:32) nugalėjo septintojoje pozicijoje Vakaruose esančią Jutos "Jazz" komandą. Prie penktos iš eilės pergalės lietuvis prisidėjo 7 taškais (2-3/4, 3-0/2, 1-1/2). Be to, per 16 minučių Linas atkovojo 6 kamuolius ir kartą perdavė mesti.

Vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusiai Denverio ekipai daugiausiai taškų pelnė Carmelo Anthony (23 tšk.) ir Chauncey Billupsas (17 tšk.). Iš svečių sėkmingiausiai rungtyniavo C.J.Milesas (19 tšk.), Deronas Williamsas (18 tšk. ir 10 rezultatyvių perdavimų), Carlosas Boozeris (15 tšk.) bei Mehmetas Okuras (14 tšk. ir 15 atk. kam.).

"Nuggets" (50/26) Vakarų konferencijoje užima antrąją vietą, o "Jazz" (46/29) - septintąją.