Istorinis „Real“ žygis nutrūko Maskvoje

2014 01 23 21:21

Visas rungtynes Maskvos CSKA (3-1) klubą besivijusi Madrido „Real“ (3-1) komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną. Ettore Messinos auklėtiniai Eurolygos „Top 16“ etapo mače savo žiūrovų akivaizdoje 85:71 (23:10, 17:20, 19:25, 26:16) nugalėjo Pablo Laso treniruojamą „Real“ ekipą.

Iki šių rungtynių Madrido klubas buvo pasiekęs net 29 pergales paeiliui: šešiolika Ispanijos pirmenybėse, trylika – Eurolygoje bei dvi – Super taurės varžybose.

CSKA žaidėjai svečius į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje – po Tremmello Dardeno taškų rezultatas tapo lygus (6:6). Tada Vitalijus Fridzonas pelnė 8 taškus paeiliui, Andrejus Vorontsevičius ir Vladimiras Micovas pridėjo po tritaškį bei 15:2 spurtavęs Maskvos klubas susikrovė triuškinamą pranašumą (23:8).

Antrajame ketvirtyje paskui save komandą tempęs Sergio Rodriguezas per kėlinį surinko 10 taškų, tačiau jo vienintelio pastangų nepakako – „Real“ krepšininkai į drabužinę išėjo turėdami dviženklį deficitą (40:30).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai kibo į atlapus aikštės šeimininkams – sėkmingai trečiajame kėlinyje startavę Pablo Laso auklėtiniai laimėjo atkarpą 13:6 bei po Sergio Llullo dvitaškio Madrido klubo deficitas sumažėjo iki 3 taškų (43:46).

Užtikrintai taškus iš vidutinio nuotolio rinkusiems CSKA žaidėjams neleido atitrūkti „Real“ snaiperiai – Llullas, Rodriguezas ir Nikola Mirotičius smeigė po vieną tolimą metimą ir svečiai nuolat kvėpavo šeimininkams į nugarą (55:59).

Ketvirtajame kėlinyje tritaškių šou surengę Maskvos klubo taikliarankiai į „Real“ krepšį įsūdė penkis tritaškius, susigrąžino dviženklę persvarą bei įtvirtino pergalę (83:69).

Negalėdamas susitaikyti su pralaimėjimu Rodriguezas įsivėlė į konfliktą su varžovais. Likus žaisti pusę minutės, kuomet nugalėtojas jau nebekėlė abejonių, Madrido ekipos įžaidėjas apsižodžiavo su Milošu Teodosičiumi ir galva trinktelėjo jam į kaktą. Ispanas buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga ir iškeliavo į rūbinę.

CSKA: Nenadas Krstičius 18 (5/10 dvit.), Vladimiras Micovas 14, Andrejus Vorotsevičius 14, Vitalijus Fridzonas 11, Aaronas Jacksonas 8, Milošas Teodosičius 7, Aleksandras Kaunas 7.

„Real“: Sergio Rodriguezas 19, Sergio Llullas 15, Nikola Mirotičius 13, Tremmellas Dardenas 11, Rudy Fernandezas 5.