TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
KREPŠINIS

Ištraukti jaunimo, jaunių ir jaunučių Europos čempionatų burtai

2013 12 01 15:23

Šiandien Miunchene ištraukti 2014 metų Europos jaunimo, jaunių ir jaunučių merginų ir vaikinų krepšinio čempionatų burtai.

Burtų rezultatai:

Vaikinų jaunimo (iki 20 metų) A diviziono čempionatas

Liepos 8-20 d. (Kreta, Graikija)

A grupė: Lietuva, Latvija, Graikija, Didžioji Britanija, Vengrija

B grupė: Serbija, Ispanija, Slovėnija, Vokietija, Švedija

C grupė: Kroatija, Italija, Turkija, Čekija, Juodkalnija

D grupė: Rusija, Bulgarija, Prancūzija, Lenkija, Izraelis

Vaikinų jaunių (iki 18 metų) A diviziono čempionatas

Liepos 24 - rugpjūčio 3 d. (Konija, Turkija)

A grupė: Italija, Lenkija, Belgija, Latvija

B grupė: Prancūzija, Kroatija, Anglija, Lietuva

C grupė: Turkija, Graikija, Bosnija ir Hercegovina, Čekija

D grupė: Serbija, Ispanija, Juodkalnija, Rusija

Vaikinų jaunučių (iki 16 metų) A diviziono čempionatas

Rugpjūčio 20-30 d. (Latvija)

A grupė: Turkija, Serbija, Suomija, Lietuva

B grupė: Graikija, Kroatija, Bosnija ir Hercegovina, Latvija

C grupė: Vokietija, Prancūzija, Danija, Lenkija

D grupė: Italija, Ispanija, Ukraina, Rusija

Merginų jaunimo (iki 20 metų) B diviziono čempionatas

Liepos 3-13 d. (Sofija, Bulgarija)

Žaidžiama vieno rato sistema: Bosnija ir Hercegovina, Rumunija, Vengrija, Izraelis, Norvegija, Didžioji Britanija, Bulgarija, Vokietija, Portugalija, Lietuva.

Merginų jaunių (iki 18 metų) A diviziono čempionatas

Liepos 17-27 d. (Matosinjas, Portugalija)

A grupė: Slovėnija, Rusija, Prancūzija, Turkija

B grupė: Lietuva, Belgija, Graikija, Serbija

C grupė: Lenkija, Ispanija, Kroatija, Olandija

D grupė: Portugalija, Italija, Čekija, Švedija

Merginų jaunučių (iki 16 metų) B diviziono čempionatas

Liepos 31 - rugpjūčio 10 d. (Talinas, Estija)

A grupė: Lenkija, Suomija, Rumunija, Airija

B grupė: Olandija, Anglija, Izraelis, Norvegija

C grupė: Bulgarija, Ukraina, Liuksemburgas, Šveicarija

D grupė: Lietuva, Vokietija, Slovėnija, Estija, Austrija

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
KREPŠINIS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"