LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

J. Andersono dvitaškis padovanojo „Žalgiriui“ reguliaraus sezono nugalėtojų vardą

2015 04 25 20:09
Fotidiena/lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionato reguliariojo sezono nugalėtojais tapo „Žalgirio“ (36-4) krepšininkai. Jie namuose 82:81 (15:21, 25:13, 19:21, 23:26) nugalėjo „Lietuvos ryto“ (35-5) ekipą.

Ekipos rungtynes pradėjo identiškai: pataikė po tritaškį ir dvitaškį ir įpusėjus kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas (5:5). Aikštelės šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės, bet Antanas Kavaliauskas ir Adas Juškevičius atstatė lygybę (10:10). Po Artūro Valeikos ir Traviso Leslie dėjimų sostinės krepšininkai išsiveržė į priekį (13:18).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai ir toliau išlaikė šešių taškų persvarą, bet Paulius Jankūnas realizavo baudų metimus ir dėjimu privertė Marcelo Nicola prašyti minutės pertraukėlės (29:31). Po jos kauniečių aukštaūgiai pratęsė spurtą (38:31), o po pirmos rungtynių pusės „Žalgiris“ pirmavo 40:34.

Žygimanto Janavičiaus dvitaškis su pražanga sumažino skirtumą iki dviejų taškų, o T. Leslie išlygino rezultatą (46:46). Du Artūro Milaknio tritaškiai leido kauniečiams išsiveržti į priekį (54:52), o po 30-ies minučių kovos pirmauti – 59:55.

Į taiklius kauniečių metimus trimis tritaškiais atsakė Adas Juškevičius (68:64). Du Mindaugo Lukauskio tritaškiai leido vilniečiams persverti rezultatą savo naudai (79:81). Likus žaisti 12-ka sekundžių Jamesas Andersonas pataikė tik vieną baudos metimą (80:81), bet kamuolį atiteko kauniečiams ir tas pats Andersonas pelnė pergalingus taškus – 82:81.

Žalgiris“: P. Jankūnas 19, J. Andersonas 16 (5 atk. kam.), R. Javtokas 12, A. Milaknis 10, S. Vene 7, L. Lekavičius 6, W. Cherry 5.

Lietuvos rytas“: A. Kavaliauskas 19, M. Gecevičius 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), A. Juškevičius 13 (5 rez. perd.), M. Lukauskis 9, T. Leslie 8, G. Orelikas 5.