J.C.Navarro įėjo į istoriją

2013 01 25 10:28
J.C.Navarro/AFP/Scanpix nuotrauka

Juanas Carlosas Navarro tapo pirmu krepšininku Eurolygos istorijoje, šiame turnyre perkopęs 3 tūkst. pelnytų taškų ribą.

Ispanui dovaną įteikė ir jo komandos draugai – „Barcelona“ (4-1) išvykoje 90:79 (27:28, 23:19, 19:13, 21:19) nugalėjo iki šiol be pralaimėjimų žygiavusią Vitorijos „Caja Laboral“ (4-1). Abi ekipos Eurolygos „Top 16“ etape turi po keturias pergales ir po vieną nesėkmę. Šarūnas Jasikevičius nugalėtojams pelnė 2 taškus. Navarro pelnė 11 taškų, o įspūdingą ribą pasiekė dar dvikovos pradžioje, kai taikliu tritaškiu metimu pelnė pirmuosius savo taškus.

„Barcelona“ nuo varžovų atitrūko per trečią kėlinį ir turėjo dviženklį pranašumą, bet „Caja Laboral“ įpusėjus ketvirtam kėliniu priartėjo iki minimumo. Tuomet Pete‘as Mickaelas pataikė du dvitaškius iš eilės, Erazemas Lorbekas pridėjo tritaškį ir atitolusi 78:70 „Barcelona“ nebesižvalgė atgal. Jasikevičius žaidė 17 minučių ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių), atliko rezultatyvų perdavimą ir prarado kamuolį.

„Caja Laboral“: Maciejus Lampe 21 (11 atk. kam.), Fernando San Emeterio 14, Nemanja Bjelica 11, Andresas Nocioni 9.

„Barcelona“: Pete‘as Mickaelas 23 (10/11 dvitaškių), Joe Inglesas 12, Juanas Carlosas Navarro 11, Ante Tomičius 11, Erazemas Lorbekas 9.