J. Hardenas vedė „Rockets“ į pergalę

2014 12 12 9:49
Donatas Motiejūnas pelnė 14 taškų. Reuters/Scanpix nuotrauka

Jamesas Hardenas pataikė tritaškį, išplėšusį pratęsimą, o po to jame įmetė 10 taškų iš eilės, taip padėdamas Hiustono „Rockets“ (17-5) komandai iškovoti dar vieną pergalę. Teksaso klubas svečiuose 113:109 (16:26, 20:20, 25:23, 34:26, 18:14) pranoko Sakramento „Kings“ (11-12).

„Rockets“ vienu metu atsiliko 12 taškų skirtumu, o kai priešpaskutinę rungtynių minutę šeštą pražangą gavo Donatas Motiejūnas ir Jasonas Thompsonas sumetė baudas, „Kings“ pirmavo 95:90.

Visgi netrukus Trevoras Ariza realizavo baudas, Rudy Gay prametė iš toli, o Hardenas pataikė tritaškį likus žaisti 20,5 sekundės ir išlygino rezultatą – 95:95.

Paskutinė „Kings“ ataka buvo itin statiška – Gay didžiąją laiko dalį tiesiog prastovėjo su kamuoliu, o ketvirčio laikui tiksint į pabaigą, metė iš vidutinio nuotolio ir nepataikė.

„Rockets“ dar liko 0,9 sekundės, tačiau Hardeno metimas aidint sirenai buvo netaiklus.

Hardenas galingai pradėjo pratęsimą, pelnydamas 10 taškų iš eilės ir išvesdamas „Rockets“ į priekį 105:96. „Kings“ tritaškių dėka dar buvo priartėję iki dviejų taškų, tačiau taikliai „Rockets“ žaidėjų mestos baudos padėjo išsaugoti pergalingą pranašumą.

Hardenas per 48 minutes pelnė 44 taškus (11/22 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.