J.Mačiulio vedama „Panathinaikos“ užsitikrino vietą ketvirtfinalyje

2013 03 29 8:52

Atėnų „Panathinaikos“ (9-4) ekipa žengia į kitą Eurolygos etapą. Jono Mačiulio vedama Atėnų komanda Vokietijoje 82:60 (26:16, 16:11, 17:14, 23:19) įveikė Bambergo „Brose Baskets“ (0-13) žaidėjų pasipriešinimą ir pateko į ketvirtfinalį.

Šį Atėnų komandos pergalė panaikino viltis Malagos „Unicaja“ komandai, kuri šįvakar iškovojo pergalę, žengti į kitą etapą.

Pirmuosius du kėlinius laimėję atitinkamai 26:16 ir 16:11 „Panathinaikos“ krepšininkai įpusėjus mačui turėjo 15 taškų pranašumą (42:27).

Antroje mačo dalyje iniciatyvą savo rankose išlaikę graikai varžovų arčiau neprisileido bei šventė įtikinamą pergalę.

Nugalėtojams Mačiulis per 23 minutes pelnė 24 taškus (2/2 dvitaškių, 6/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

„Brose Baskets“: Bostjanas Nachbaras 14, Sharrodas Fordas 11, Mattas Walschas 10 (8 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Jonas Mačiulis 24 (6/7 trit.), Stephane'as Lasme ir Jamesas Gistas 11, Sofoklis Schortsanitis 10.

Kitas rungtynes „Panathinaikos“ žais balandžio 4 d., kuomet namie priims Maskvos CSKA krepšininkus, tuo tarpu Vokietijos klubas taip pat balandžio 4 d. surems ginklus su Kauno „Žalgiriu“.

Rungtynių vaizdo reportažas:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Xq9ouOYDQDU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>