J. Mačiulis su komanda sutriuškinti Stambule

2016 04 15 7:40

ULEB Eurolygos ketvirtfinalio varžybose kovoti prieš Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipą kol kas nesiseka Madrido „Real“ krepšininkams su Jonu Mačiuliu. „Real“ pralaimėjo pirmąsias dvejas rungtynes ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka jau 0:2.

Ketvirtadienį „Fenerbahce Ulker“ savo varžovus sutriuškino 100:78. Madrido komanda siaubingai sužaidė atkarpą nuo 5 iki 15 minutės. Tuomet 12,9 tūkst. žiūrovų palaikomi „Fenerbahce Ulker“ spurtavo 38:11 ir nutolo 27 taškų persvara.

Jonas Mačiulis per 23 minutes pelnė 7 taškus (2–3/4, 3–0/2, 1–1/1), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Trečiosios serijos rungtynės antradienį vyks Madride ir „Real“ treneris Pablo Laso sako, kad jo komanda jose privalo kardinaliai pagerinti žaidimą, jei nenori sezono Eurolygoje baigti anksti.

Per kitas rungtynes ketvirtadienį Maskvos CSKA namie 77:76 palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ ir serijoje taip pat pirmauja 2:0. „Crvena Zvezda“ turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet kamuolį kontroliavęs Stefanas Jovičius paskutinėmis sekundėmis sužingsniavo.