J. Valančiūnas atliko tryliktąjį sezono dvigubą dublį

2016 02 22 8:49
Jonas Valančiūnas. USA Today Sports

Po trijų savaičių pertraukos savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi Toronto „Raptors“ (36–18) ekipa pratęsė namuose iškovotų pergalių seriją iki aštuonių.

Po pralaimėjimų Čikagoje ir Minesotoje atsitiesę Dwane“o Casey auklėtiniai 98:85 (22:20, 24:23, 28:21, 24:21) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (32–23) krepšininkus.

Jonas Valančiūnas per 31 minutę pelnė 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir 2 kartus prasižengė.

„Raptors“ ekipa visų rungtynių metu kontroliavo žaidimą, o nebegrįžtamai atitrūko trečiojo ketvirčio pabaigoje, laimėjusi atkarpą 19:10 ir įgijusi dviženklę persvarą 70:60.

21 tašką surinkęs DeMaras Derozanas vilkėdamas Toronto ekipos marškinėlius šventė jau 232-ąją pergalę bei pasivijo Chrisą Boshą ir Morrisą Petersoną. Laimėjęs dar vienerias rungtynes amerikietis pagerins klubo rekordą.

Į Torontą sugrįžęs Vince“as Carteris pagerino sezono rezultatyvumo rekordą pelnydamas 16 taškų. Tiek pat taškų surinko ir pirmą kartą „Grizzlies“ marškinėlius apsivilkęs Lance“as Stephensonas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21, Kyle“as Lowry 18, Cory Josephas 14, Patrickas Pattersonas 11 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 18, Mario Chalmersas 17, Vince“as Carteris ir Lance“as Stephensonas po 16.